Яких сезонних знижок можна очікувати в цьому сезоні — поради експерта

Яких сезонних знижок можна очікувати в цьому сезоні — поради експерта

Директор з маркетингу шопінг-клубу LeBoutique Юлія Шилова розповіла, яких знижок на модні колекції можна очікувати цієї осені.

«Імпортери працюють за налагодженою схемою  — місяць продажів за повною ціною, другий місяць — знижка 15-30%. Ці знижки можуть проходити як акції «купи три, плати за дві». Потім — 50%. І в кінці сезону, перед появою нової колекції, — 70%», — розповідає маркетолог.

За її словами, приємна новина в тому, що в цьому сезоні можна очікувати знижок навіть на продукцію українських виробників, чого раніше ніколи не було.

«Однозначно українські виробники, які пережили торік бум на свою продукцію, в цьому році почали розуміти, що необхідно вчитися працювати з плануванням виробництва і оборотності товарних запасів. Раніше вони говорили просто: «уціняйте нічого не буду, хай полежить до наступного сезону». Сьогодні ж з багатьма українськими постачальниками ми ведемо роботу з планування сезонних розпродажів», -повідомляє Юлія Шилова.

Також директор з маркетингу розповіла, як і де українці можуть заощадити на сезонних розпродажах цієї осені.

«Найпростіший спосіб заощадити — це пошукати одяг і взуття в стокових магазинах і на ліквідаційних розпродажах в онлайн магазинах. Проте важливо пам’ятати, що на таких розпродажах хороші товари розлітаються, як гарячі пиріжки, тому бажано не позіхати. По-друге, завжди є доступна і якісна альтернатива іменитому бренду. Тому якщо є потреба в певній речі, варто приділити час пошуку і знайти товари-замінники. Ну і нарешті, дочекатися розпродажі — перший хороші знижки будуть вже наприкінці жовтня-початку листопада», — радить Юлія Шилова.загрузка...

Читайте також

Коментарі