В мережу потрапив медіа-план пропаганди «ЛНР»

В мережу потрапив медіа-план пропаганди «ЛНР»

«Пропаганда сепаратистів топорна і нехитра. Наприкінці тижня верстається темник, в якому заздалегідь розписано, хто, що, що, де і коли буде говорити. А головне, якими словами. «Експерти ЛНР» просто відкривають рот за вказівкою. У кожного своє амплуа: «господарник», «молодіжний лідер», «в», «письменник», «соціолог» і т.д. Але є проблема — темники іноді потрапляють у відкритий доступ», — луганський журналіст Андрій Дехтяренко опублікував ці матеріали в Реальній Газеті.

За його спостереженням, сепаратисти практично не відступають від намічених планів — невеликі політичні зміни були внесені лише минулого тижня у зв’язку з результатами зустрічі в нормандському форматі і перенесенням виборів (припустити таку «козу» з боку кураторів з РФ ідеологи просто не могли, довелося терміново коригувати месседжі).

Журналіст пропонує «стежити за руками» і публікує уривки з новин найближчого майбутнього від луганських прокремлівських маріонеток.

«Наостанок, трохи ускладнимо роботу російським пропагандистам і опублікуємо темник на майбутні кілька днів. Отже, на цьому тижні аудиторія сепаратистських медіа дізнається, що:

— «Перенесення виборів — крок назад, щоб зробити десять вперед! Люди вірно оцінюють рішення, прийняте Главою Республіки. Вибори треба проводити відповідно до Мінських угод»( Стефан Кушнарьов, «21 століття», 13.10.15);
— «Росія дозволила ЛНР використовувати свої національні стандарти якості — ще одна ознака поступової інтеграції Донбасу в РФ». (Юрій Юров, LNR-сьогодні, 14.10.15)
— «Гуманітарне бродяжництво» в республіці має бути припинено! Іноді за вивіскою гуманітарних організацій ховаються структури, що займаються подвійною діяльністю або відверті злодюжки; — Повинні залишатися структури, діяльність яких прозора і проходить у співпраці з владою»; (Наталія РОГОЖАНИ, «ЛуганскІнформЦентр», 15.10.15);
— «Виступ нашого представника на IV Міжнародному конгресі «Сучасна молодь в сучасній бібліотеці» в Москві дало нові можливості розвитку в єдиному напрямку з Росією» (Ірина Морозюк, «21 століття», 15.10.15) »- перераховує він.загрузка...

Читайте також