Свідки у справі Савченко дали суперечливі свідчення щодо того, чи була зв’язана...

Свідки у справі Савченко дали суперечливі свідчення щодо того, чи була зв’язана льотчиця

Свідки у справі української льотчиці Надії Савченко дали суперечливі свідчення. Про це заявив її адвокат Микола Полозов в ефірі hromadske.tv після засідання суду.

За його словами, у понеділок, 12 жовтня, на суді виступав так званий «заступник міністра охорони здоров’я» «ЛНР» Олександр Салягін.

«Вірити цим свідкам не можна в принципі, бо те, що вони говорять, правда відсотків на 10. Так, вони бачили Надію Савченко. Але обставини, за яких це відбувалося, абсолютно відрізняються від того, що було насправді», — зазначив Полозов.

«Стосовно його свідчень: у нього позивний Лід, що казали раніше допитані свідки його підрозділу. Він, як і інші, каже, що Савченко взяли у полон о 12 годині… До нього виступав інший свідок, який сказав, що час визначав за сонцем, що, на мою думку, неточно»,  — додав він.

«Він нічого істотного не сказав, проте вступив у протиріччя з власними підлеглими, які сказали, що Савченко ніхто не зв’язував, а він сказав, що у Савченко були зв’язані руки за спиною. Також він сказав, що нікого з полонених не відпускали і ніхто не втікав», — сказав Полозов.

Він нагадав, що раніше ватажок бойовиків «ЛНР» Ігор Плотницький заявляв, що відпустив Савченко просто так, оскільки не було чим годувати полоненихзагрузка...

Читайте також

Коментарі