СБУ зірвала теракти, що планувались у Краматорську

СБУ зірвала теракти, що планувались у Краматорську

Співробітники Служби безпеки України реалізували багатоходову операцію, завдяки чому вдалося затримати бойовика і інформаторку диверсійної групи «ЛНР», яка планувала теракти в Краматорську.

Бойовика на прізвисько «Ромео» правоохоронці знешкодили ще на початку вересня. У складі незаконних збройних формувань «ЛНР» брав участь у бойових діях, після чого був переправлений на територію підконтрольну українській владі для підготовки терактів.

Співробітники спецслужби вилучили у нього, зокрема, флеш-носій супутникових картах з позначенням дислокації підрозділів СБУ і МВС в Краматорську, військових частин і об’єктів інфраструктури з детальною інформацією про рух транспорту та чергуванні особового складу.

Під час другого етапу операції в середині жовтня спецслужба спільно з військовою прокуратурою сил АТО затримала інформаторку, яка збирала дані для «Ромео». У неї виявлено додаткову інформацію щодо об’єктів транспортної інфраструктури Краматорська, життєзабезпечення міста, волонтерських пунктів тощо.

Відкриті кримінальні виробництва за ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 263, ч. 2, ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. За рішенням суду бойовик і його інформаторка утримуються під вартою. Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, причетних до діяльності диверсійної групи.загрузка...

Читайте також

Коментарі