У Києві волонтери 5 годин шукали в гіпсокартонній стелі домашнього улюбленця — кота, влаштувавши в квартирі з хорошим ремонтом справжній погром.

Про це повідомляється на сторінці Kyiv Animal Rescue Group в соцмережі Facebook.

«П’ять годин тривала спасоперація Команди Порятунку тварин … Двоє рятувальників, двоє господинь кота і фахівець по гіпсокартонних стелях різали отвори в стелі і стінах квартири, руйнуючи хороший ремонт і прислухаючись до віддаленого нявкання. За попередніми даними, кіт, піднявшись по шафі в туалеті, проліз у вентиляційний отвір і потрапив на стелю», — розповіли волонтери.

За їхніми словами, протягом довгого часу кота не вдавалося виявити.

«Квартира нагадувала вже полі бою після обстрілу з кулеметів: численні діри в стелі, купи сміття на підлозі. Від ремонту вже мало що залишилося. Нарешті залишилася остання теорія: … Про шахті, що проходить в стіні квартири, і виходить в стелю. Якщо кіт сидить там , то звук його голосу може здаватися що виходить з підвісної стелі, а насправді йти знизу», — повідомили рятувальники.

Щоб різати стіну, за їхніми словами, потрібно було зрушити з місця диван.

«Коли диван почали рухати, він розсунувся. Зсередини здивовано виглянув шуканий кіт», — відзначили волонтери.загрузка...

Читайте також

Коментарі