У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях, у Криму та в Карпатах висока ймовірність дощу, іноді зі снігом. Температура повітря вночі становитиме -3…+10 градусів, удень +6…+18. Вітер змінний, переважно південний, східний, південно-східний, північний і північно-східний, 1-11 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується суха погода. Вночі градусники покажуть до -3…+1, вдень температура – від +6 до +10 градусів. Вітер східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, в регіоні буде переважати суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +1…+6 градусів, удень повітря прогріється до +6…+9. Вітер північний, східний та північно-східний, 3-11 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність дощу. У Керчі опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +6…+10 градусів. Денна температура повітря становитиме від +12 до +14. Вітер східних і північно-східних напрямків, 7-12 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі температура повітря -5…+1 градус, денна становитиме +8…+11. Вітер східний та північно-східний, 2-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону очікується дощова погода, інколи зі снігом. Температура повітря вночі знизиться до +3…+7 градусів, удень стовпчики покажуть +7…+11. Вітер південний, східний, південно-східний та південно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, в регіоні нічний сніг вранці послабшає і незабаром закінчиться. Температура повітря вночі до +8…+10, удень – до +15…+18 градусів. Вітер переважно південний, східний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1…+3 градуси, вдень – до +6…+9. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 2-5 м/с.нзагрузка...

Читайте також

Коментарі