Журналіст показав, з ким Путін воює в Сирії

Журналіст показав, з ким Путін воює в Сирії

Журналіст Роман Бочкала зустрівся з представниками «помірної опозиції», проти якої воює Росія в Сирії. Про це Бочкала написав на своїй сторінці в Facebook.

639752ffa9b8acc88b8e095f482eb5a3

«Воєнізовані загони Махера Мурхеджа і його Партії сирійської молоді воюють в районі Алеппо. Добровольці. Вони і є та сама «помірна опозиція». Навіть не прозахідна. Просирійська. На відміну від мусульманських радикалів, вони борються не за ісламську, а за світську державу. З терористами опозицію об’єднує лише спільне бажання — змінити владу. Але цілі — зовсім різні. Втім, одного цього достатньо, щоб для Росії опозиціонери були такою ж мішенню «, — пише журналіст.

7cc2a0012315f166df3bbb0b498d72af 09fe2434f0ee7e4d4b44be3cb7a3c451

«Це в кабінеті Мурхедж в костюмі, а на полі бою — в такому ж камуфляжі, як і рядові бійці. Два роки тому загинув його брат. Війна стала особистою. Опозиційний політик так сформулював позицію поміркованого крила:» Ми виступаємо за зміну чинного режиму, але мирним шляхом. Помилка була в тому, що влада намагалася придушити мирні протести силою. Це змусило народ взяти в руки зброю. Повірте, багато сирійці готові її скласти. Але режим повинен звільнити політв’язнів і оголосити амністію. Підкреслюю: ми воюємо проти терористів, а не проти Сирії. Втручання Росії в конфлікт ускладнює політичне рішення кризи», — цитує Бочкала.

«Від себе додам. Донедавна було відчуття, що війна в Сирії йде на спад. Народ виснажений морально і фізично, армія виснажена. Всі втомилися. Чотири роки … Опозиція була готова до компромісу. Як і Башар Асад, судячи з його останніх заяв. Але російська військова операція обнулила крихкий мир, який намітився до цього. Тепер війна починається знову. І це війна не проти тероризму. Це війна за Росію. Під сирійським сонцем», — констатує журналіст.загрузка...

Читайте також

Коментарі