У Києві «на гарячому» затримали п’ятьох нацгвардійців, які торгували держмайном

У Києві «на гарячому» затримали п’ятьох нацгвардійців, які торгували держмайном

У Києві слідчі Головної військової прокуратури спільно з оперативниками управління внутрішньої безпеки УМВС затримали «на гарячому» 5 офіцерів Нацгвардії, які намагалися продати партію викраденого військового майна вартістю понад 200 тис. гривень. Про це  у Facebook повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

За його словами, затримання відбулося ввечері 10 жовтня.

«Офіцери, керівник Центральної бази забезпечення і начальники окремих складів речового забезпечення Нацгвардії протягом 2015 року викрадали, привласнювали і реалізовували «на сторону» військове майно: партії касок, форми та взуття, які за документами призначалися для підрозділів Нацгвардіі в зоні АТО», — зазначив Матіос.

Він додав, що наразі тривають обшуки за 15 адресами, і вже затримано 5 військовослужбовців Нацгвардіі. Також проводиться тотальна інвентаризація Центральної бази речового майна Нацгвардії.

«Роботи у військової прокуратури у цьому провадженні буде мінімум на півроку: виявлено списки «покупців», обсяги викраденого, структури що відмивали кошти і  ті, хто продавав горе-нацгвардійцям наркотики», — додав Матіос.загрузка...

Читайте також

Коментарі