«Правий сектор» встановив блокпост на кордоні з Кримом

«Правий сектор» встановив блокпост на кордоні з Кримом

«Правий сектор» спільно з іншими учасниками блокади Криму встановили блокпост біля  підірваної елетроопори в районі Чонгара. Про це повідомляє прес-служба ПС.

«Вчора розвідкою Оперативного штабу з блокади Криму була виявлена ​​активність у цієї лінії електропередач. Ми відразу ж відреагували — відправили туди групу у складі місцевих жителів і представників «Правого сектора», «Азова», «Меджлісу». Виявилося, що приїхали працівники і керівництво «ВАТ Дніпроенерго» і проводять аналіз пошкоджень на аварійній ділянці», — зазначили в ПС.

Як повідомили в пере-службі «ПС», оперативним штабом було прийнято рішення про те, що щоб уникнути нещасних випадків потрібно оточити пошкоджену опору, щоб туди не підходили місцеві жителі, активісти та журналісти.

«Ми розставили там намети, зробили ротаційну точку, встановили цілодобову варту. Що стосується операції в цілому, все проходить без ексцесів. На блокпостах ситуація стабільно спокійна. За останній час був затриманий лише один п’яний водій», — додали в ПС.загрузка...

Читайте також

Коментарі