Колишній «народний губернатор Донбасу» розповів, як Новоросія захопить Україну

Колишній «народний губернатор Донбасу» розповів, як Новоросія захопить Україну

Колишній «народний губернатор Донбасу» Павло Губарєв заявив, що Донбас має стати ударною силою для захоплення інших територій України, поки бойовики домовляються з українською владою про перемир’я. Про це Губарєв сказав на презентації своєї книги «Факел» Новоросії», його виступ опубліковано на YouTube.

«Все Україна — це зона геополітичного інтересу російської цивілізації. І Донбас в XXI столітті, починаючи з 2014 року, взяв на себе місію новоросійського П’ємонту. Тобто стати ударною силою на ось цьому векторі новоросійському поширення російської цивілізації. Саме тому вектор нашого руху — це вектор агресивний», — заявляє Губарєв.

«Словесна мішура дипломатична, вона йде про цілісність української держави, а реальні справи підуть на відрив. І на створення потужного ударного кулака, який забезпечить нашу ідею. Роль Донбасу — це переварити максимально велику кількість території, щоб вона стала складовою частиною великої російської цивілізації, яка, я сподіваюся, буде омиватися чотирма океанами», — сказав Губарєв.загрузка...

Читайте також

Коментарі