Ківалов зняв кандидатуру через заведені на нього кримінальні справи

Ківалов зняв кандидатуру через заведені на нього кримінальні справи

Serhiy Kivalov (C), head of Central election commission, votes during sittings of the commission to comfirm results of the first round of presidential elections in Ukraine in Kiev 10 November 2004,. The first round of the Presidential elections voting 31 October ended with the two main candidates -- the pro-Russian prime minister, Viktor Yanukovich and the Western-leaning opposition leader Viktor Yushchenko. Victor Yushchenko won in the first round with 39,87 % of the votes against 39,32% for Yanukovich. AFP PHOTO/ Sergei SUPINSKY/ ss

Сергій Ківалов передумав балотуватися в мери Одеси через те, що прокуратура області підготувала на нього кримінальні справи. Про це голова Одеської обласної адміністрації Міхеїл Саакашвілі написав у facebook.

«Ківалов зняв кандидатуру не з доброї волі і не через поставлений найімовірніше ним самим вибух, а через реальні кримінальні справи за фальсифікації, які проти його групи підготувала прокуратура області і про які він добре обізнаний від його інформаторів, що ще залишилися в прокуратурі, які завжди заздалегідь зливають йому всі подробиці», — написав він.

Нагадаємо, вчора, 10 жовтня, Ківалов заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів.загрузка...

Читайте також

Коментарі