Уряд переніс приватизацію на наступний рік

Уряд переніс приватизацію на наступний рік

Кабмін продовжив на 2016 рік дію базової постанови про проведення приватизації в 2015 році, оскільки уповноважені органи управління держмайном не передали всі активи у ФДМУ. Про це з посиланням на прес-служби ФДМУ передає Економічна правда.

«Кабінет міністрів ухвалив постанову «Про внесення змін до деяких актів Кабміну з питань приватизації», якою продовжив на 2016 рік дію базової постанови КМУ «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації в 2015 році», — зазначила прес-служба.

Також у фонді повідомили, що причиною продовження терміну дії постанови є те, що уповноважені органи управління держвласністю гальмують процес передачі до ФДМУ активів для приватизації, передбачених постановою №271.

Крім того, у Верховній Раді ще не ухвалили законодавчі зміни для проведення ефективної приватизації, що також є причиною продовження дії постанови.

«До цього часу не були ухвалені усі законодавчі зміни, необхідні для початку приватизації», — додала прес-служба.

Крім того, виключається норма, яка закріплювала обов’язковий продаж на фондових біржах 5-10% акцій об’єктів груп В та Г до проведення конкурсу, а ФДМУ отримує можливість залучати до процесу приватизації радників.

Постановою № 271 затверджено перелік об’єктів державної власності, які підлягають продажу у 2015 році, а саме, держпакети акцій «Тернопільобленерго», «Запоріжжяобленерго», «Харківобленерго», «Хмельницькобленерго», «Миколаївобленерго», «Центренерго», «Одеська ТЕЦ», «Херсонська ТЕЦ», «Миколаївська ТЕЦ», «Одеський припортовий завод», «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», «Сумихімпром», приватизацію яких через рішення уряду ще не оголошено.

Читайте також: Донецькі терористи вирішили «приватизувати» вкраденезагрузка...

Читайте також