Експерт: Дешевих пальто і плащів від українських виробників в цьому сезоні вже...

Експерт: Дешевих пальто і плащів від українських виробників в цьому сезоні вже не буде

Про це повідомила директор з маркетингу шопінг-клубу LeBoutique Юлія Шилова.

«Цього року вже не буде дуже дешевих пальто і плащів по 200-300 грн. Торік українські фабрики «зливали» дуже старі залишки за викидними цінами. І треба сказати, ця стратегія спрацювала, і таких речей на складах вже не залишилося», — заявила експерт.

За її словами, середня вартість пальто залишилася на рівні лютого-березня 2015 року: демісезонне пальто довжиною до коліна з якісної тканини з вовною у складі обійдеться приблизно в 1500-2000 грн.

«Є й економ-пропозиції за ціною 500-1200 грн, але ціна позначається на якості тканини, фурнітури, а значить, і на терміні служби речі. Зустрічаються і досить дорогі моделі — понад 3000 грн. Як правило, це моделі з обробкою з натурального хутра. Також при пошитті використовують тканини з вмістом альпаки або кашеміру», — розповідає Юлія Шилова.

Директор з маркетингу шопінг-клубу LeBoutique підкреслює, що українські фабрики сьогодні компетентні саме в пошитті верхнього одягу. Дійсно, українські виробники вміють шити якісні класичні моделі і модні силуети.

«Українські фабрики пропонують і стару добру класику типу пальто-халатів і двобортних пальто, а також casual-моделі типу дафлкот і парки, і трендові моделі — від Кейп з бахромою до овальних пальто. У цьому питанні гріх скаржитися», — повідомляє маркетолог.

А от якість дистрибуції у національних виробників досі залишає бажати кращого — не завжди їх якісний товар легко і просто знаходить свого кінцевого споживача.

«З дистрибуцією, як звичайно, є нюанси. Хороший вибір пальто є у фірмових магазинах при фабриках, на ярмарках українських товарів, виставках-ярмарках в обласних центрах, в спеціалізованих точках на ринках і в торгових центрах. Альтернативний варіант — онлайн-магазини», — говорить Юлія Шилова.

Експерт прогнозує, що в цьому сезоні попит на українські пальто і плащі залишиться як і раніше високим.

«Справа в тому, що в українців є «пунктик» на підготовці до зими. Вони можуть економити на дуже багатьох речах, але верхній одяг і взуття на зиму обов’язково повинні бути якісними. Тому попит на пальто стійкий. Інша справа, що тепер вибирають речі добротні, на кілька сезонів, і такі, які будуть поєднуватися і з джинсами, і з офісним одягом. З іншого боку, китайські альтернативи зовсім недешеві — пуховики з Піднебесної коштували в Києві торік від 1000 до 2000 грн», — резюмує Юлія Шилова.загрузка...

Читайте також

Коментарі