Бойовики рвуться в Раду: «ЛДНР» висунули свої умови «замирення» Донбаса

Бойовики рвуться в Раду: «ЛДНР» висунули свої умови «замирення» Донбаса

У «ДНР» і «ЛНР» готові 21 лютого вже вибирати нардепів в Раду.

Попередня дата проведення місцевих виборів в самопроголошених республіках Донбасу — 21 лютого 2016 року, заявив повпред «ДНР» на мінських переговорах Денис Пушилін.

«21 лютого — орієнтовна дата виборів. Це той термін, який дозволяє Україні не імітувати, а виконувати Мінські угоди. За цей період Україна повинна по висхідній виконувати мінські угоди. Це орієнтовна дата, яка була почута «нормандським форматом». Точна дата стане відома за результатами роботи політичної підгрупи», — сказав Пушилін у п’ятницю журналістам, повідомляє «Інтерфакс».

За його словами, на наступному етапі, якщо Україна буде виконувати мінські угоди, вибори проходитимуть в розширеному форматі — «це будуть не тільки вибори голів міст і районів; ми будемо вибирати  і народних депутатів».

«Основні умови і причини, за якими ми погодилися перенести вибори, — рекомендації з боку нормандського формату. Нормандський формат дослухався до наших луганських колегам, які рекомендували і розрахували орієнтовну дату виборів», — пояснив Пушилін.загрузка...

Читайте також

Коментарі