Нардеп: Законопроекти по візовій лібералізації — неякісні

Нардеп: Законопроекти по візовій лібералізації — неякісні

Уряд повинен вносити до парламенту більш ретельно підготовлені проекти закону щодо лібералізації візового режиму з ЄС. Про це заявила народний депутат Ірина Геращенко під час розгляду в сесійній залі пакету проекту законів щодо лібералізації візового режиму.

«Ці законопроекти — наше зобов’язання. Але вони потребують більш ретельної підготовки», — сказала Геращенко. Народний депутат наголосила, що в європейському законодавстві права людини та право на захист є ключовими. «І ми не можемо, вирішуючи одну проблему, створювати одночасно іншу», — додала вона.

Ірина Геращенко зауважила, що за часів Януковича в міністерстві юстиції був скорочений штат департаменту, який займався моніторингом українського законодавства на відповідність європейським стандартам. «В наш час потрібно розширити цей департамент, щоб профільні міністерства могли більш ретельно готувати закони», — додала Геращенко.

Водночас, депутат додала, що фракція БПП підтримуватиме ухвалення в першому читанні двох проектів законів. Зокрема, «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань накладення арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків при його застосуванні» та «Про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні».загрузка...

Читайте також