Чиновників «Укрзалізниці» підозрюють у присвоєнні 21 млн грн

Чиновників «Укрзалізниці» підозрюють у присвоєнні 21 млн грн

Чиновники «Укрзалізниці» і співробітники ТОВ «Смарт менеджер» підозрюються в привласненні державних коштів на загальну суму 21 млн гривень, повідомляє прес-центр СБУ.

Наголошується, що «Укрзалізниця» уклала низку договорів з організації висвітлення своєї діяльності в ЗМІ — підготовки аналітичних матеріалів, новин, статей, сюжетів, послуг з дослідження та аналізу медіапростору, проведення тренінгів для персоналу.

При цьому фактично ж зазначені послуги не надавалися, а кошти були відмиті через фіктивні структури.

«Під час обшуків в офісних і домашніх приміщеннях посадових осіб, причетних до незаконної угоди, вилучено документи, що вказують на проведення безтоварних операцій з держпідприємством», — заявили в СБУ.

Також, в офісному приміщенні фірми, яка працювала з ДП «Укрзалізниця», знайдені докази виконаних замовлень «чорного PR» відносно політиків, бізнесменів, представників органів влади.

«Бюджет медіа-активності підприємства, що спеціалізувалося на поширенні в Інтернеті та ЗМІ замовленої інформації, яка навмисно дестабілізувала ситуацію в країні, досягав кілька мільйонів гривень на місяць«, — йдеться в повідомленні.

Крім того, в приміщенні одного з посадовців комерційного підприємства знайдені матеріали, що підтверджують зв’язки з терористичною організацією «ДНР», зокрема інформацію про осіб, які знімали готівку для потреб бойовиків.

В даний час перевіряється інформація про співпрацю цього підприємства з терористичними організаціями «ДНР» і «ЛНР». Слідчі дії тривають.

Читайте також: У Львові влаштували акцію на підтримку чиновниці, яка розкритикувала церквузагрузка...

Читайте також

Коментарі