Правоохоронці при затриманні застрелили бійця «Торнадо»

Правоохоронці при затриманні застрелили бійця «Торнадо»

У Луганській обл. у ході затримання правоохоронцями бійця роти «Торнадо» зловмисник вчинив збройний опір та був знешкоджений. Внаслідок законного застосування зброї працівниками міліціі, до приїзду швидкої допомоги, підозрюваний помер, повідомляє військовий прокурор Анатолій Матіос у Facebook.

«Годину назад, при спробі затримання поблизу м. Привалля працівниками УМВС у Луганській області, вчинив збройний опір (вистрелив у міліціонерів обойму з пістолета Макарова і намагався кинути гранату) та був знешкоджений розшукуваний військовою прокуратурою за вчинення особливо тяжких злочинів, раніше п’ять раз засуджений співробітник роти «Торнадо» Дьякон В.М. ( кличка «Толстый»). Внаслідок законного застосування зброї працівниками міліціі, до приїзду швидкої допомоги, підозрюваний помер», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, у місці переховування розшукуваного виявлені снайперська гвинтівка, 5 гранат, набої і раніше викрадені у мешканців Луганської області матеріальні цінності та автомобіль.

Повідомляється, що згідно показів потерпілих у справі, загиблий спільно з «Моджахедом» відрізнявся найбільшою жорстокістю і безжальністю при катуванні незаконно затриманих цивільних людейзагрузка...

Читайте також