На відремонтованій площі Перемоги вже просів асфальт

На відремонтованій площі Перемоги вже просів асфальт

На площі Перемоги, де лиш у серпні поклали новий асфальт, заявились дві великі ями. Про це повідомляє спільнота Неинтересный Киев на своїй сторінці у  Facebook.

«Цьому покриттю ще немає і 3 місяців. Зате встигли до виборів«, — йдеться в повідомленні.

Як повідомляє Українська правда, У КК «Київавтодор» запевнили, що вже з’ясовують причини просідання асфальтобетонного покриття. Наразі працівники корпорації та КП ШЕУ Шевченківського району обстежили дану ділянку дороги.

«У ході проведення робіт на вищезазначеному об’єкті виконувались роботи лише із заміни верхнього шару асфальтобетонного покриття товщиною 6 см з використанням поліпшеного матеріалу – полімер-асфальтобетону. На момент проведення робіт з капітального ремонту ознак перерозподілу ґрунтових мас виявлено не було«, — йдеться в повідомленні.

Водночас у «Київавтодорі» зазначили, що даний мікрорайон знаходиться в поймі річки Либідь, де дуже високий рівень ґрунтових вод, які призводять до перерозподілу ґрунтових мас. А це ц свою чергу може призвести до просідання ґрунту та проїжджої частини на поверхні.

«Висновок щодо причин просідання буде опубліковано після проведення відповідного дослідження ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна»», — підсумували у корпорації.загрузка...

Читайте також