Правозахисники заявили про порушення прав людини на Чонгарі з боку "Правого сектору"

Представники Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник і Віссаріон Асєєв провели 6 жовтня моніторинг в районі пункту перепустки Чонгар. Результати моніторингу підтвердили наявність численних порушень з боку воєнізованих формувань. які приймають участь у блокаді Криму, повідомляється на сайті правозахисної організації.

Спостерігачі КПГ повідомили, що на трасі недалеко від пункту пропуску люди, озброєні вогнепальною та холодною зброєю, організували свій блокпост. Представилися вони як члени «Правого сектора». Крім «Правого сектора», там знаходяться люди з нашивками батальйонів «Азов», «Донбас» та ін.

Правозахисники повідомляють про зупинки і обшуках легкових автомобілів. Озброєні люди, які не є представниками правоохоронних органів, змушують водіїв легкових автомобілів відкривати багажник і надавати документи. Правозахисники заявили, що бійці «Правого Сектора» намагалися перешкодити фіксувати порушення.

Представники «Правого сектора» повідомили спостерігачам КПГ, що вони вже добу тримають у себе двох чоловік. За їхніми заявами, це «сепаратисти, у яких знайшли наркотики». Правозахисникам відмовили в проханні поспілкуватися із затриманими. Бійці «Правого сектора» заявили, що доповіли про затриманих в міліцію та СБУ і зараз чекають, коли СБУ цих людей забере. У міліції правозахисникам повідомили, що їм нічого невідомо про факт затримання.

Читайте також: «Мажор» з двома паспортами намагався прорватись через блокаду Криму

Крім того, за даними КПГ, сьогодні на відеохостингу Youtube з'явилося відео, на якому бійці батальйону «Азов» допитують людини. У нього при обшуку був виявлений паспорт РФ з пропискою у м. Керчі. У кримчанина на обличчі ясно видно сліди побоїв.

В правозахисній організації наголошують, що Кримська правозахисна група розцінює дані дії як грубе порушення свободи пересування та права на свободу та особисту недоторканність. Правозахисники наполягають на неприпустимість привласнення добровольчими батальйонами функцій правоохоронних органів.

Вони нагадують, що блокада Криму була заявлена ​​організаторами як мирна акція. За їх словами вона була направленна тільки на запобігання в'їзду в Крим фур з товарами з України. Організатори неодноразово заявляли, що легкові автомобілі та громадяни затримуватися не будуть.

Читайте також: Блокада працює: кількість бажаючих потрапити до Криму істотно зменшилася

Рекомендуємо прочитати

Соцсети щокировал новый фейк на РосТВ

На российском канале в пропагандистской передаче лидер мелитопольского "Антимайдана" Екатерина Уманец заявила, что украинцы дошли до крайности, что "оплачивают проезд солью"....

Це може бути цікавим

​Сергей Михалок про Летова, Мстителей и Любовь

От редактора Мы уже знакомили читателей с прошлогодним концертом «Вечірнє сонце»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Раскрыты новые подробности неолитической революции

Международный коллектив антропологов показал, что в период неолитической революции (возникновения сельского хозяйства) существовали группы собирателей и охотников, которые не конфликтовали с земледельцами, а жили с ними на одной территории....