Експерт спрогнозував долю терористів Захарченка і Плотницького

Експерт спрогнозував долю терористів Захарченка і Плотницького

Наближається цікавий момент, пов’язаний з територіальними виразками на території України — ДНР і ЛНР.

В цьому переконаний Олександр Кочетков.

 — Путін заявив в Парижі про намір «поклопотатися» про скасування виборів в невизнаних республіках. Зрозуміло, що вони — на повному військовому забезпеченні Росії і на серйозному підсосі з фінансів — рублі їм друкують у необхідній кількості. Тобто, Путін справедливо вважає їх повними маріонетками.
А ось вони самі так не вважають! Пушилін  і Дейнеко — ті так, своє місце знають. Але у Захарченка з Плотницьким давно почалася бандитська манія величі. І вони себе уявляють вождями самостійних і самодостатніх держав, які заслуговують загальної поваги, — відзначив він.

За його словами, «для них ось так, за першим свистком господаря, піджати хвіст і поповзти до чобота якось і ніяково. «Я на колчаківських фронтах воював!». Тим більше, що вони якусь образу до Кремля відчувають, що, мовляв, покористувалися і нафіг з пляжу».

Якщо скасують вибори, Захарченка з Плотницьким  тамтешня шпана остаточно перестане вважати за паханів і заносити частку. З відповідними наслідками у вигляді випадково замінованого автомобіля.
Не скасують — Росія почне виховувати шляхом зменшення постачань. І це теж фініш, тільки відстрочений.
Різниці, загалом, ніякої, просто цікаво, що візьме гору: боягузливе холуйство чи п’яний кураж? — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі