У Донецьку знову вибухи: Мешканці згадують про підвали

У Донецьку знову вибухи: Мешканці згадують про підвали

Ілюстрація

Десять хвилин тому майже всі райони Донецька почули звуки вибухів, повідомляє Сегодня.

«Ми нарахували їх п’ять: спочатку два, а потім через проміжок — ще три, — поділився дончанин Олег Антонов. — У цей час ми були на вулиці і, зізнатися, серце пішло в п’яти. Перехожий, який йшов назустріч, підскочив від несподіванки і метнувся за ріг будинку».

Донеччани кажуть, що звуки вибуху чули Калінінський, Пролетарський і Будьоновський, Київський, Ленінський і Ворошиловський райони Донецька. «На Набережній засигналили машини, біля катка «Марабушта» виття сигналок стояло з хвилину напевно. Може, знову по беспилотникам стріляють», — припустив дончанин Юрій Шеломовскій.

На площі Леніна чутні звуки сирен, очевидці повідомляють про машини «швидкої допомоги» і «поліції». «Бачили летить куля над школою № 5 (район Критого ринку. — Авт.), І начебто в районі «Грузії» (магазин в Калінінському районі. — Авт.) Щось вибухнуло, — поділилася донеччанка Юлія Мазур. — У мене на Калинівці знову, як весь минулий рік, завібрувало скло і кіт з криками забився під шафу. Забуті страшні відчуття … «загрузка...

Читайте також