У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. Температура повітря вночі становитиме +4…+15 градусів, удень +15…+24. Вітер змінний, переважно південний, західний, південно-західний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується суха погода. Вночі градусники покажуть до +6…+11, вдень температура – від +15 до +22 градусів. Вітер західний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, в регіоні буде переважати суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +9…+15 градусів, удень повітря прогріється до +19…+24. Вітер західний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +9…+11 градусів. Денна температура повітря становитиме від +18 до +22. Вітер західний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі температура повітря +4…+12 градусів, денна становитиме +22…+24. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону очікується суха погода. Температура повітря вночі знизиться до +5…+11 градусів, удень стовпчики покажуть +15…+20. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +8…+10, удень – до +15…+18 градусів. Вітер переважно північний, західний, північно-західний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +7…+12 градусів, удень – до +19…+24. Вітер західний, північний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі