«ЛДНР» вже готові перенести вибори — російський блогер

«ЛДНР» вже готові перенести вибори — російський блогер

Відомий російський блогер Анатолій Несміян, що пише під псевдонімом Ель-Мюрид, вважає, що найближчим часом в «ЛДНР» оголосять про перенесення виборів.

Про це Ель-Мюрид написав у своєму блозі в ЖЖ.

«У Донецьку-Луганську пішла поки неявна, але відчутна метушня, метою якої може стати перенесення виборів. Після переговорів «нормандської четвірки» питання виборів зависло в повітрі. Сторони домовилися провести їх протягом 80 днів після прийняття відповідного закону в Києві, хоча маріонетки продовжували бити себе в груди і говорити про те, що будь-яку ціну і попри … проведуть їх у встановлені раніше терміни. «І нехай весь світ зачекає», — ось було гасло моменту.

Незалежні республіки незалежні настільки, що від них не залежить взагалі нічого. Можливо, вже пройшла команда від «кураторів», і тепер основне питання — що б такого вигадати, щоб пояснити електорату, чому здали назад. Втім, якщо рішення про перенесення ухвалено, то це буде саме дрібне питання — пояснять. А можуть і не пояснювати — і так зійде.

Загалом, якщо і справді рішення про перенесення прийнято, то в найближчі дні щось буде відомо», — зазначає Ель-Мюрид.загрузка...

Читайте також