Експерт розкритикував позицію Президента на переговорах в Парижі

Експерт розкритикував позицію Президента на переговорах в Парижі

Як не потрібно пояснювати результати міжнародних переговорів.

Цитата з сайту Президента: «Президент особливо наголосив на тому, що попри намагання «розкрутити» в російських засобах масової інформації та «п’ятою колоною» в Україні певні тези щодо нібито можливості амністії усіх без виключення бойовиків та можливості їх участі у виборах, нібито необхідності внесення змін до закону про особливий режим місцевого самоврядування і введення їх в дію до виборів, це не призвело до зміни позиції України та її партнерів під час переговорів.

Українська делегація в Парижі спільно з партерами України Німеччиною і Францією».

Комплекс заходів на виконання Мінських домовленостей: «п.5. Забезпечити помилування і амністію шляхом введення в дію закону, що забороняє переслідування та покарання осіб у зв»язку з подіями, що мали місце в окремих районах Донецької та Луганської областей України».

Меркель: «Сьогодні ми обговорювали дуже складні проблеми. Коли настане амністія, вступить у силу закон про особливий статус, який повинен бути згаданий у Конституції України, і сьогодні ми домовилися про послідовність втілення цих кроків».

Порошенко: «Вивід іноземних військ має відбутися зараз, без будь-якої прив’язки до виборів, про що чітко написано в Мінських домовленостях», — та зазначив, що ця позиція чітко підтверджена керівниками Франції та Німеччини і про це повідомлено російській стороні.

Оланд: «Вибори повинні пройти і особливий статус буде застосовано на день виборів, — спочатку на тимчасовій основі, а потім і на постійній основі — після того, як результати виборів будуть підтверджені міжнародними організаціями.

Після цього, на думку Олланда, настане черга останнього етапу — це повернення територіальної цілосності України, «тобто повернення Україні повного контролю над своїм кордоном і виведення іноземних збройних формувань з її території».

Я бачу лише три можливих пояснення:

1. Вони таки були на різних переговорах.
2. Англійська Порошенка не настійльни хороша.
3. Президент Порошенко заливає. Як завжди.

Автор: Богдан Яременкозагрузка...

Читайте також

Коментарі