ЗМІ розповіли, як Тимошенко заробляє сотні мільйонів

ЗМІ розповіли, як Тимошенко заробляє сотні мільйонів

Журналісти розповіли, як Юлія Тимошенко заробляє сотні мільйонів на комбінатах, «віджатих» у Фірташа.  Про це з посиланням на повідомлення нардепа від БПП Сергія Лещенка у Facebook пишуть «Наші гроші«. 

Встановлено, що лобісти Юлії Тимошенко оплачувались з рахунків компанії «Wargrave Trading LLP», яка є однією з ланок у ланцюжку засновників ТОВ «Юнітранс Оператор», що цьогоріч отримало підряди на перевезення вантажів державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».

Лещенко оприлюднив перелік з шести компаній, з рахунків яких оплачувалися лобісти Тимошенко протягом чотирьох останніх років: Trident Foundation, Britico Product S.R.O., Shelderton Investment, Interamex, Restort Group Ltd, Alpha Tech Inc., Wargrave Trading LLP.

«Деякі з них вже фігурували у повідомленнях про їх причетність до фінансування діяльності Юлії Тимошенко. Загалом, починаючи з 2012 року, за лобізм інтересів Юлії Тимошенко на адресу американської лобістської компанії «Wiley Rein LLP» від різноманітних осіб та фірм, в тому числі офшорних, було переказано 1,15 мільйони доларів. «Wargrave Trading LLP» фігурує як фірма, що двічі здійснювала перекази в інтересах Тимошенко під час Майдану. У листопаді 2013 року компанія перерахувала $35 тис, у грудні того ж року ще $20 тис.», — зазначено у повідомленні.

При цьому «Wargrave Trading LLP» є елементом схеми заснування ТОВ «Юнітранс Оператор».

«Ця  компанія у 2015 році виграла тендери на 342,55 млн грн. «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії» на перевезення залізницею вантажів «Іршанського гірничо-збагачувального комбінату» та «Вільногірського гірничо-металургійного комбінату».  У держреєстрі вказані засновник «Юнітранс Оператору» – латвійські компанії «Куміліте Інтернаціонал Шпедіціон» і «РВ Транс», а також «Стіл Продактс Лімітед» (Сполучене королівство)», — зазначає ЗМІ.

«Пов’язана з Тимошенко фірма «Wargrave Trading LLP» (Cполучене королівство) є співзасновником «РВ трансу». Номінальними власниками тимошенківської компанії є офшори «Krontex Services Ltd» (Беліз) і «Nostrex Services Ltd» (Домініканська республіка). У держреєстрі юросіб бенефіціари цих фірм не розкриті», — йдеться у повідомленні.

bc21de9-ng

Як відомо, у 2014 році держава за допомогою групи Ігоря Коломойського повернула Іршанський та Вільногірський комбінати з оренди групою Дмитра Фірташа.

Комбінати були передані держпідприємству «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Його очолив Руслан Журило, який раніше працював на державному «СхідГЗК», а також співпрацював з «Приватом» та структурами Давида Жванії і Миколи Мартиненка.



загрузка...

Читайте також

Коментарі