У Росії розповіли, на які дві умови ніколи не погодиться Путін

У Росії розповіли, на які дві умови ніколи не погодиться Путін

Російський політолог і громадський діяч Андрій Піонтковський назвав дві умови щодо України, на які лідер РФ Володимир Путін ніколи не погодиться. Про це повідомляє  «24 канал«.

«Єдине позитивне у мінських домовленостях — це відведення важкого озброєння від лінії розмежування. На всі інші умови Росія має свій погляд», — сказав він.

За його словами, ескалації на Донбасі зараз не буде, «оскільки Захід дуже ясно артикулював ту ціну, яку В.Путін заплатить за такі вправи, як «взяття Маріуполя» або спроби пробити коридор до перешийку — це будуть більш жорсткі економічні санкції і продаж летальної зброї Україні».

А.Піонтковський додав, що Росія ніколи не виконає дві умови. Перша — виведення російських військ, «ну хоча б тому що вона стверджує, що їх там немає», та друга — передача контролю над кордоном Україні.

«Сподіваюся, що Україна не буде виконувати ті умови, які нав’язує їй Путін, посилаючись на окремі фрази в Мінських угодах — включення цих територій в політичний процес в Україні та економічна відповідальність за них з боку Києва»,— зазначив політолог.

Він також вважає, що конфлікт скінчиться «класичним замороженим на деякий час Придністров’ям».загрузка...

Читайте також

Коментарі