ОБСЄ з’ясувала, де бойовики ховають танки

ОБСЄ з’ясувала, де бойовики ховають танки

Збройні сили України та бойовики ЛНР передали Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ документи з місцями розташування полігонів для відведення техніки до 100 мм і її серійні номери. Про це повідомляють «Новости Донбасса«.

У 3,5 км від Донецького ж / д, який знаходиться під контролем незаконної ДНР, СММ чула «принаймні 20 черг зі стрілецької зброї». А в Старогнатівці Донецької області, яка контролюється урядовими військами, ОБСЄ почула 70 вибухів на північному заході від селища.

Представники місії відвідали окуповане село Круглик. У селі ОБСЄ виявила автомобіль «поліції ЛНР», 10 танків Т-72 і 21 — Т-64.
Також ОБСЄ відвідала Трьохізбенка, контрольовану ЗСУ. Там вони не побачили ні танків, ні мінометів.

Всього СММ відвідала 5 баз з відведеною технікою ЗСУ з відповідною з Мінській угоді лінією розмежування. В одній з них ОБСЄ не дорахувала 12 буксируваних протитанкових гармат, які там знаходилися в попередній візит місії 15 серпня.

Безпілотник ОБСЄ зафіксував 2 танка незаконної ДНР в Мічуріне (55 км від Маріуполя), які знаходились на території, забороненої для танків по Мінським домовленостям.

2 танка в селі Безіменному (29 км від Маріуполя) і 20 — в селі Солнцево (61 км від Маріуполя). Біля Безіменного також були зафіксовані «принаймні 12 БТР і кілька військових вантажівок».загрузка...

Читайте також

Коментарі