У столиці відбудеться фестиваль народних театрів

У столиці відбудеться фестиваль народних театрів

9-11 жовтня у Музеї історії Києва відбудеться проходитиме Третій міжнародний  фестиваль народних театрів та аматорського мистецтва JoyFest.

Цього року на гостей фесту чекатимуть виступи театральних колективів з України, Румунії, Грузії та Єгипту, лекції досвідчених педагогів з театральної майстерності, перформанси від артистів оригінальних жанрів, виставка костюму від Майстерні старовинної моди та багато іншого, пише Українська правда.

Для малюків працюватиме великий дитячий клуб з файтинг-зоною, науковим еспериментаріумом, творчими майстер-класами та мультиками.

ПРОГРАМА:

У холі музею облаштують JoyFest-вітальню, де упродовж 3 днів працюватиме інтерактивна театральна селфізона «Гримерка» та виставка костюму від Майстерні старовинної моди.

В арт-холі «Мистецький лаунж» на гостей фесту чекатимуть танцювальні шоу та хореографічні майстер-класи, виступи музикантів, ярмарок та майстер-класи (книги, журнали, розмальовки, хенд-мейд вироби від українськіх народних майстрів), розпис хною, смаколики та зона відпочинку.

У залі «Майстер-клас» заплановані міні-вистави, майстер-класи з акторської майстерності різними мовами та лекції з театрального мистецтва.

На 2 поверсі діятиме постійна експозиція Музею історії Києва.

На 3 поверсі розташується основна театральна зала – театральний простір JoyFest (показ конкурсних та позаконкурсних вистав) та буфет.

На балконі облаштують зону відпочинку та проводитимуть майстер-класи з живопису.

4 поверх перетворять зону дитячих розваг. Туту працюватиме дитячий клуб, інтерактивна файтинг-зона від Майстерні сценічного реквізиту «Кузня фантазій», творчі заняття та виставка живопису, науково-дослідницька лабораторія, експерементаріум, театральний майстер-клас англійською для дітей від 10 років тощо.

ВИСТАВИ:  

9 жовтня

Театральний простір

12:00 – відкриття JoyFest-2015. Привітання журі фестивалю.

12:10 – конкурсна вистава «Strip-Tease» (комедія за п’єсою  Славоміра Мрожек). Театр «Сонях» (Рівне) – тривалість 60 хвилин.

13:45 – поза конкурсна вистава «Завтра» (за повістю Б. Васильєва «А автора була війна»). Старша група Театральної студії Світлани Брагіної (Київ) – тривалість 50 хвилин.

15:30 – конкурсна вистава «Кімната 203″ (комедія за п’єсою Н. Саймона «Каліфорнійська сюїта». Студія «Театральний проект» (Дніпропетровськ) – тривалість 50 хвилин.

17:00 – конкурсна вистава за п’єсою В. Понізова «Ассоль. Фудзі». Театр  «Студія 5.1″ (Київ) – тривалість 1 година 45 хвилин.

19:15 – конкурсна вистава за творами Патріка Бессона та Платона «Квартира для трьох, або Четвертий зайвий». Театр «Дивна реальність» (Київ) – тривалість 50 хвилин

Зал «Майстер-клас»

18:30 – лекція від педагогів Лондонської академії мистецтв

Арт-Хол «Мистецький лаунж»

19:30 – хореографічна композицшя від Театру танцю «Adagio» — «Танцюючі на хмарах» (Янголи серед нас)

20:00 – хореографічний номер «Кохання» (музична композиція у виконанні Ларі Фабіан). Виконує артистка балету Театру танцю «Adagio»

10 жовтня  

Театральний простір

12:30 – конкурсна вистава «Одержимі морем» (романтична трагедія за твором П. Ж. Еліаса). Народний аматорський театр-студія «Сьоме небо» Вінницького Національного медичного університету ім. Миколи Пирогова (Вінниця) — тривалість 50 хвилин

14:00 – конкурсна вистава «Пампушка» (за оповіданням Гі де Мопасана). Театр «Маскам Рад» (Київ) – тривалість 30 хвилин

15:00 – конкурсна вистава «Земля обітована» (за п’єсою З. Починайко). Театр «ЖИВАГО» (Львів) – тривалість 50 хвилин

16:30 – конкурсна вистава «Д.О.Н.О.Р» (психологічна драма за п’єсою Д. Смірнова). Театр-студія «Splash» (Київ) – тривалість 80 хвилин

18:30 – конкурсна вистава «Остання людина: кімната 101″ (за мотивами роману Джорджа Орвелла «1984»). Театральна група історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київ) – тривалість 30 хвилин

19:30 – поза конкурсна вистава «Чехоff» (за творами А. П. Чехова). Школа акторської майстерності «Маска» та Театр «Театральна лабораторія»(Київ) – тривалість 60 хвилин

Зал «Майстер-клас»

14:00 – виступ та майстер-клас з бойових сценічних постановок від майстерні сценічного реквізиту «Кузня фантазій»

15:00 – майстер-клас на тему «Пластичне рішення. Символи та втілення смислового і образного подієвого ряду» від педагога, режисера, члену журі багатьох театральних конкурсів, керівника Театру «Студія 5.1″ Валерії Дємченко.

17:00 – лекція та майстер-клас «Віденський бал – шедевр нематеріальної культурної спадщини. Що потрібно, щоб стати Гостем Віденського бала?» від танцюючого мандрівника та танцювального сомельє Івана Павлова

Арт-Хол «Мистецький лаунж»

13:30 – соціальна постановка від акторів, людей з інвалідністю: «Ні! Громадянській смерті недієздатних українців!». Проект Благодійного товариства допомоги інвалідам та особам із інтелектуальною  недостатністю «Джерела»

14:30 – українське бароко від Театру історичного танцю «Al’entrada». Виступ та майстер-клас

18:00 – перфоманс та тренінг від унікального театрального англомовного проекту «ProEnglish Theatre»

11 жовтня  

Театральний простір

12:00 – поза конкурсна вистава «Один день з життя малюка» (за соціальною п’єсою Н. Грабовської). Благодійній  театр «Місто сонця» (Київ) – тривалість 60 хвилин

14:00 – конкурсна вистава «Контрабас» (за однойменною п’єсою Патріка Зюскінда). Театр-студія «3S» (Київ) – тривалість 80 хвилин

16:00 – конкурсна вистава «П’ять розповідей Чехова» (сценічний експеримент за розповідями А. П. Чехова). Дитячий музичний театр юного актора «FantaziaNew» – тривалість 60 хвилин

17:30 – «Dance Theatre Zagoruiko Vitalii». Хореографічний номер «Капрічос» – тривалість 3 хвилини

18:00 – конкурсна вистава «Дзвонар» (італійська комедія Дель Арте). Театр «Skepsis» (Румунія) – тривалість 50 хвилин

Зал «Майстер-клас»

14:00 – майстер-клас з театральної майстерності англійською мовою «Walking Training» від «ProEnglish Theatre»

15:30 – майстер-клас з акторської майстерності для дорослих на тему «Майстерність акторської уваги як основа створення образу» від педагога та актриси Театру «Маскам Рад» Тетяни Стєпченкової.

17:30 – вистава «Куди прямуєш, о Русь свята?» (за сценарієм А. Горового). Відділ музейно-освітньої роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

Фестиваль проходитиме в Музеї історії Києва, що на вулиці Богдана Хмельницького, 7 (метро «Театральна»).

Вхід на один день фестивалю – 50 гривень, на два – 90 гривень, на три – 130 гривень. Вхід для діток у віці до 10 років – безкоштовний.

Читайте також: Киян запрошують відсвяткувати День ходьби та фестиваль борщу



загрузка...

Читайте також

Коментарі