СБУ домовляється з бойовиками про звільнення наших полонених

СБУ домовляється з бойовиками про звільнення наших полонених

У Службі безпеки України займаються питанням швидкого звільнення заручників бойовиками на Донбасі. Про це в ефірі телеканалу «Україна 112″ заявив радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт.

«Під час переговорів зі звільнення заручників, часто ставлять умови, на які ми, як держава, піти не можемо. Ці тридцять наших хлопців, про які зараз іде мова, тих, хто бере участь у переговорах, у тому числі і Володимир Рубан, це карта, яку розігрує сусідня держава, використовуючи підконтрольну владу в Донецьку. По суті, що відбувається. Нам виставляють умови. А саме: передачу тих людей, яких, наприклад, вже немає в живих, або тих людей, які скоювали злочини не на лінії зіткнення, а вбивали мирних громадян, наприклад, у Хмельницькій області або ще десь. Нагадаю всім, що коли ми виводили останню велику групу, то були звільнені за рішенням суду люди, які за інших обставин мали би сидіти у в’язниці тривалий термін. Ми готові зробити все, щоб швидше звільнити наших хлопців і ми це робимо. Більше того, ви бачите, що Президент навіть на такому рівні у Франції піднімав це питання», — повідомив тандем.

Тандіт також зазначив, що «є надія, що в полоні ще знаходиться більше 150 живих наших хлопців». «Ці хлопці знаходяться не тільки в Донецьку і Луганську, а також на території Російської Федерації», — сказав тандем.

За словами Тандіта, «момент звільнення — це момент годин». Домовились, виїхали на точку, провели військову операцію, і забрали наших хлопців «, — пояснив він.

Тандіт повідомив, що українська сторона передала списки в Донецьк і Луганськ, працює мінська підгрупа. «Ці списки по кожному з наших хлопців перевіряються. Нам передали з того боку також списки. Вчора я півдня розмовляв з Донецьком, обговорюючи за списком людей», — сказав тандем.

Як повідомлялося, керівник «Офіцерського корпусу» Володимир Рубан 2 жовтня заявив, що до обміну вже готові від 23 до 26-ти військових в окупованому Донецьку і від 5-ти до 7-ми в Луганську. За словами Рубана, тристороння контактна група наполягає «на цифрі більше 150 чоловік». «Загальний список незадоволених запитів близько 350 осіб. Реально ті, кого ми можемо швидко отримати, вже підготовлені, привозьте, кого ми просили і забирайте, ось їх близько тридцяти осіб», — сказав Рубан.загрузка...

Читайте також

Коментарі