Тука розповів, скільки заробляють контрабандисти на Донбасі

Тука розповів, скільки заробляють контрабандисти на Донбасі

На контрабанді в зоні АТО можна заробити десятки мільйонів гривень. Про це в інтерв’ю «Апостроф» розповів голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

«Взяти фуру, яку я особисто спалював … Перед тим, як її підпалити, ми отримали в руки постанову місцевого суду. Вміст фури — це ящики з папером для сигарет, ящики з порожніми пачками для сигарет, обладнання для фасування сигарет (клей і інше). Водій пише в суді пояснення, що він — добропорядний збирач макулатури з міста Миколаєва, зібрав машину макулатури і везе її здавати в пункт прийому міста Донецьк. І суддя виносить рішення — відпустити. Фіскали прикинули, що вартість вмісту фури була приблизно мільйон гривень. А якби ці сигарети зробити, розфасувати і реалізувати, то вартість була б приблизно 48 млн. Ось з чим боремося. Тому коли я бачу, як намагаються провезти м’ясо-сало — так, там підйом в три-чотири рази . Але не в десятки разів! « — Зокрема, розповів він.

На питання про те, скільки коштує провезти контрабанду на окупований бойовиками Донбас, глава Луганської області відповів:

«Останні дані, які мені повідомляли про фурі, — 250 тисяч . Намагалися провезти три тижні тому. Швидше за все, там був цукор, алкоголь чи тютюнові вироби . Тоді її не пустили, але не факт, що вона в іншому місці не пройшла «.

Однак Тука зазначив, що робота мобільних груп по боротьбі з контрабандою дозволила знизити її обсяг приблизно на 70-75%.загрузка...

Читайте також

Коментарі