У п’ятницю в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни прогнозується суха погода. Місцями в Криму висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі коливатиметься в межах 0…+16 градусів, удень +14…+22. Вітер змінний, переважно північний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі повітря охолодитися до +5…+8 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +16…+18. Вітер західний та північно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +6…+13 градусів, удень повітря прогріється до +18…+22. Вітер північний і північно-західний, 1-6 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові буде суха погода. У Севастополі, Ялті можливий невеликий дощ. Уночі температура повітря складе +13…+16 градусів. Денна коливатиметься від +20 до +22. Вітер північних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – сонячна погода. У регіоні переважно сухо. Вночі градусники покажуть +4…+10, денна температура повітря складе +19…+21 градус. Вітер північний, північно-східний та північно-західний, 1-5 м/с.

У західних областях – сонячна погода. У регіоні буде переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститься до 0…+7 градусів, удень підніметься до +14…+19. Вітер західний та південно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +3…+6, удень до +15…+17 градусів. Вітер північний, північно-східний та північно-західний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +4…+7 градусів, удень – від +14 до +19. Вітер західний, північний та північно-західний, 1-5 м/с.загрузка...

Читайте також