Охоронцю, який стріляв у дітей під Києвом, присудили громадські роботи

Охоронцю, який стріляв у дітей під Києвом, присудили громадські роботи

Обухівський районний суд виніс рішення по резонансній справі, яка сталася 15 червня в селищі Козин Київської області. Тоді по групі дітей, які купалися у озері, почали стріляти в з особняка, розташованого на іншому березі водойми.

За скоєння злочину затримали охоронця особняка. І ось нещодавно суд нарешті виніс рішення. Стріляв по дітях чоловікові присудили… громадські роботи, пише Сегодня.

Батьки дітей обурені. «Через 3,5 місяця, наш» найгуманніший суд у світі «виніс вирок. Дав стрілку всього-то 200 годин громадських робіт. Ось така у нас ціна за прицільну стрілянину по дітях. Більше у мене немає ніяких слів», – написала у себе на сторінці в Фейсбук Христина Гайдамака.

У прокуратурі Київської області пояснюють: тоді кримінальне провадження було відкрито за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) КК України. По ній зловмисник міг звільнитися і штрафом в 850 грн (це мінімальне покарання, передбачене статтею). «Але суд виніс більш суворе рішення. 200 годин громадських робіт. Крім того, батько потерпілого хлопчика, який представляв у суді його інтереси, сказав, що він задоволений вироком. Адже так зловмисник не просто заплатить гроші за своє правопорушення, а понесе хоча б таке покарання», – кажуть у прокуратурі.

Батько хлопчика підтвердив: «Я ходив на кожне засідання. Звичайно, це не найбільше покарання, але максимальне з того, що могло б бути. До того ж радує, що господарі особняка не намагалися «відмазати» цієї людини і він постав перед судом. Як би там не було, це кримінальна судимість. І вона ще не раз йому «відгукнеться» в життя», – каже Олександр.

Читайте також: У Козинській історії зі стрільбою по дітях міліція очікувано «включила дурака»загрузка...

Читайте також

Коментарі