Журналіст висміяв відповідальних за антикорупційні реформи Кабміну

Журналіст висміяв відповідальних за антикорупційні реформи Кабміну

Особисто я впевнений, що в уряді скоро корупції не буде. Взагалі. Бо проведенням антикорупційної реформи Кабміну займається Олег Паракуда — перший заступник Міністра Кабінету Міністрів.,  — написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Дмитро Гнап.

 — По-перше, він абсолютний геній. Більшу частину свого молодого життя пропрацював чиновником, а їздить на Рейндж-Ровері і має 23 мільйони гривень на рахунках. Як? Сам не може пояснити. По-друге, він абсолютно безжальний до ворогів. Зараз його люди «по-бєспрєдєлу» рейдерять готель в Києві і ще пару об’єктів. Ну, а що ви хочете? В часи Януковича Паракуда очолював виконавчу службу Київської області, то ж там його натаскали як треба, — відзначив журналіст.

 — Ну і останнє, він так занурений в роботу, що не пам’ятає, звідки в нього елітна квартира на Печерську. Повертається цей чувак додому якось, а там замість гуртожитку — клубний будинок. Казка про рибку, хулє. Вся історія нижче за лінком. Хотіли назвати її: «Дно і Паракуда». Але, передумали. Дякую за лайк і перепост, — іронічно додав він.загрузка...

Читайте також