Вийшов новий кліп гурту BRUTTO на пісню «Человек»

Група BRUTTO представила кліп на пісню «Человек», яка входить в новий альбом групи «Родны край». Автором незвичайного і глибоко філософського кліпу став режисер Олександр Стеколенко, він же зняв перший кліп - BRUTTO, який став візитною карткою групи.

Альбом був презентований публіці 14 вересня і за короткий час встиг сподобатись фанатам і викликав широкий резонанс серед світової музичної громадськості. Як завжди, творчість революційного колективу викликала дискусії і суперечки, але нікого не залишила байдужим. BRUTTO не стоїть на місці, а стрімко рухається вперед, не озираючись.

З рецензій на альбом - Віталій Дроздов, генеральний продюсер радіохолдингу «ТАВР Медіа» - для open.ua:

Альбом «Родны край». Міхалок як автор - знову на піку форми. Поетика, мелодика, склад - причепитися практично ні до чого. Крутий альбом, якому міг би позаздрити навіть Міхалок часів «Веселых картинок» i «Рабкора».

... Другий альбом Brutto порадує як шанувальників, так і супротивників першого альбому «Underdog». Тут майже немає спорту, але багато загальногуманної громадянської лірики. Місцями жорсткою, місцями - романтичною.

... відмінний альбом, який потрібно послухати всім - і тим, кому сподобався перший альбом, і тим, кого він розчарував, і навіть тим, хто вважає, що пісень краще «Сочи» і «Ау» Міхалок не написав. Свіжий вітер - ось він, у цьому альбомі. Дихай свіжим повітрям або відійди…

Взагалі, BRUTTO зі старту підняв планку високо і не перестає бити рекорди. За рекордно короткі терміни, кліп «Родны край» подивилося більше 300 000 глядачів з дня виходу. На недавньому виступі BRUTTO в Херсоні було зафіксовано рекордну кількість глядачів - більше 60000 чоловік. Композиції групи постійно підкорюють топові позиції хіт-парадів itunes, у Білорусі - стабільне перше місце. За минулий рік група дала більше 90 концертів.

У жовтні BRUTTO їде в тур на підтримку альбому «Родны край». Він розпочнеться концертами в Європі, потім продовжиться в Україні і закінчиться в США.

Тур «Родны край»:

 

Жовтень

04 - Польща. Варшава. клуб Hybrydy

08 - Чехія. Прага. Storm Club

10 - Україна. Хмельницький

16 - Україна. Кіровоград. Площа героїв Майдану

18 - Великобританія. Лондон. Staging a Revolution

21 - Тернопіль. Палац культури. BRUTTO Acoustic Full Contact

22 - Чернівці. Будинок Офіцерів. BRUTTO Acoustic Full Contact

23 - Івано-Франківськ. Філармонія. BRUTTO Acoustic Full Contact

Листопад

21 - Україна. Львів. Палац спорту

29 - Україна. Харків. Палац спорту

Грудень

05 - Україна. Дніпропетровськ. Клуб Тайм Аут

19 - Україна. Київ. Палац спорту

Лютий 2016 року

04 - USA. Miami

05 - USA. Wasington

06 - USA. New York

07 - USA. Boston

12 - USA. Chicago

13 - USA. Los Angeles

14 - USA. San Francisco

Рекомендуємо прочитати

​У Селены Гомес обнаружился почти неотличимый «двойник»

На нашей планете живет 7,5 миллиардов человек, и потому, конечно, не удивительно, что у каждого из нас где-то есть «двойник», человек с очень похожей внешностью – одн....

Це може бути цікавим

Киян попередили про можливі неточності у платіжках за липень

У деяких платіжних повідомленнях за липень нарахування за послуги водопостачання та водовідведення можуть не відповідати фактичним обсягам споживання....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....