Відомі перші конкурсанти короткометражного та студентського конкурсів 45-ї «Молодості»

У короткометражний конкурс 45-ї «Молодості» відібрано 17 фільмів. А у студентському конкурсі змагатиметься 22 стрічки.

Представляємо перші відібрані стрічки у конкурсній програмі.

 «Зроблено у Білорусі» (Made in BY) 

Документальна стрічка італійського режисера Луїджі Міларді - це погляд зсередини на білоруський режим очима творчих громадян Білорусі. На офіційному сайті проекту країну називають «Північною Кореєю Європи» та «останньою диктатурою Європи». Щоб відчути, чим живе Білорусь зсередини, знімальна група провела там два місяці.

«Серця, що б’ються» (Beating Hearts)

Ще один учасник конкурсної програми - короткометражний документальний фільм французьких режисерів антуана Шоданя та Сільвена Верде про побут та мрії українських шахтарів. У Східній Україні група шахтарів за чаркою згадує про смерть свого товариша, яка сталась унаслідок нещасного випадку. Один з гірників - 30-річний Славко. Він мріє втекти і почати нове життя з молодою жінкою, з якою щойно познайомився в Інтернеті. Фільм став призером кількох європейських фестивалів у Франції та Португалії.

«Танцюю я не дуже» (Bad at Dancing)

Позмагається за першість у короткометражному конкурі стрічка американської режисерки Джоенни Арноу, яка завоювала Срібного ведмедя на цьогорічному Берлінале. Це історія дівчини, яка звикла бути на задвірках життя. Джоанна постійно відчуває себе відкинутою суспільством. У її чарівної і розкутої подруги Ізабель з'являються нові відносини, а неприваблива героїня серед них кожного разу стає «третьою зайвою».

«Хованки» (Hide & Seek) До уваги журі студентського конкурсу нову стрічку представила японка Кіміе Танака (Kimie Tanaka) – учасниця 44-ї «Молодості» з фільмом «До нас». Шоічі повертається додому в сільську місцевість після раптової смерті матері. На його плечі лягла турбота про молодшого брата Котаро, який не виходив зі своєї кімнати протягом десяти років. Шоічі сподівається на допомогу від соціальної служби, проте стикається із тиском бюрократії. Вкрай розчарувавшись, хлопець приймає радикальне рішення.

«Знову ніч» (Against Night) Ще один конкурсант студентської програми - короткометражка американського режисера Стефана Кубіцкі (Stefan Kubicki) – восьмиразовий переможець американських фестивалів, а також номінант на Студентський Оскар (Student Academy Awards). Кінець 1960-х років, розквіт радянської космічної програми. Капсула Союз з двома космонавтами шалено влітає в атмосферу. Обидва чоловіки дивом виживають, приземлившись у віддалених заморожених степах Монголії. Один з чоловіків висаджується в розпал жорстокої хуртовини. На межі замерзання до смерті, він знаходить юрту і прагне прихистку всередині. Але це не звичайне місце і не звичайна ніч, і до світанку - ще дуже далеко.

Рекомендуємо прочитати

"Укрпочта" будет осуществлять переводы в РФ

ПАО "Укрпочта" не приостановит денежные переводы в Российскую Федерацию, хотя страна-агрессор запретила использовать иностранные платежные системы....

Це може бути цікавим

В Софіївській Борщагівці підпалили будинок борця з незаконними забудовами

20 березня 2017 року близько 6 ранку невідомі кинули чотири коктейлі Молотова до садиби Олександра Сінчугова, мешканця Софіївської Борщагівки....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Минске под арест взяли украинскую журналистку

В Минске под стражу взяли украинскую журналистку, корреспондента издания "Новое время", Кристину Бердинских....