11 жовтня 2015 року, до Дня українського козацтва та Дня захисника України, з 11.00 до 16.30 в Музеї культурної спадщини відбудеться фестиваль під назвою «Козацькі забави в музеї».

НА ВІДВІДУВАЧІВ ЧЕКАЄ НАСИЧЕНА ПРОГРАМА:

  1. 00-12.00 Майстер-клас із вишивки «Козацька зірка – Алатир» від майстринь Тетяни Серебреннікової та Тетяни Зез, які розкажуть учасникам історію походження цього символу та навчать вишивати його гладдю.
  2. 12.00-12.30 Кураторська екскурсія по експозиції виставки «Раритети козацької доби» від заслуженого художника України Олекси Руденка. Усі бажаючі на власні очі зможуть побачити автентичні козацькі експонати ХVІІ-ХVІІІ ст. (мапи, печатки, портрети гетьманів і козацьких старшин, зброю запорожців, клейноди, арсенал похідних військових канцелярій, ікону «Покрови Пресвятої Богородиці» та багато ін.), а також почути коментар та цікаві історії про них від куратора виставки.
  3. 40-13.25 Виступ Дитячого фольклорного ансамблю «Цвітень» (керівник – Марія Пилипчак) із залученням гостей до вивчення козацьких і весільних пісень.
  4. 45-14.15 Виступ юного бандуриста, вихованця КВНЗ КОР «Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва» Андрія Міцая.
  5. 30-14.50 Виступ Дитячого фольклорного ансамблю «Яворина» (керівник – Оксана Мілевська): козацькі пісні у виконанні юних вихованців ансамблю.
  6. 00-16.00 Майстер-клас по ліпленню з глини «Про козаків» від вихованки Київського Палацу дітей та юнацтва Христини Головко.

На завершення фестивалю на всіх гостей чекатиме частування традиційними козацькими стравами.

Протягом усього дня з 11.00 до 16.30 триватиме Ярмарок народних майстрів, де всі охочі зможуть придбати вироби ручної роботи з глини та металу (авторства Ірини Пастернак і Олександра Ковальчука), вишиті речі (авторства Тетяни Серебреннікової та Тетяни Зез), мило (авторства Наталії Прокопчук), сувенірну музейну продукцію та багато ін.

Фестиваль «Козацькі забави в музеї» відбуватиметься 11 жовтня 2015 року з 11.00 до 16.30 в Музеї культурної спадщини за адресою: м. Київ,  вул. Московська, 40-б.

Вартість вхідного квитка: 30 грн. з однієї особи.

УВАГА! Вартість майстер-класів не входить у вартість вхідного квитка, вони  оплачуються окремо: майстер-клас із вишивки «Козацька зірка – Алатир» — 35 грн. з особи, дитячий майстер-клас по ліпленню з глини «Про козаків» — 60 грн. з учасника.загрузка...

Читайте також

Коментарі