Що можна отримати завдяки "Картці киянина" - інфографіка

"Картку киянина" останнім часом стали все активніше оформляти не тільки пенсіонери, а й мешканці столиці. Це легко пояснити - адже така карта дає можливість скористатися цілим рядом пільг і знижок, і найближчим часом столична влада обіцяє розширити її функціонал. Крім того, отримати картку відтепер зможуть не тільки ті, хто зареєстрований у столиці, а й люди, хто, маючи реєстрацію в іншому місті, працює або навчається в Києві, пише Сегодня.

"На даний момент володарями карток вже стали 670 000 киян Вже найближчим часом функціональне призначення карти буде розширено", - говорять в КМДА.

 При наявності картки (як її отримати і які для цього потрібні документи, див в інфографіці. - Авт.). Можна отримати знижку від 3-7% на продукти в супермаркетах чотирьох торгових мереж (надалі мережа супермаркетів буде розширюватися), а також до 7% знижки на всі препарати в акції годинник в мережі аптек і кіосків КП "Фармація". Також міськвлада обіцяють, що вже в жовтні до проекту приєднуватися кілька приватних медичних клінік і аптек. Знижки в них, за наявності картки, складуть до 15% для звичайних киян і до 20% - для пенсіонерів.

акож "Картка киянина" дає право знижки (від 5% до 100%) на покупку вхідного квитка при відвідуванні муніципальних театрів і музеїв. "За наявності вільних місць на репертуарне уявлення у великому залі театр може надати 20 місць зі знижкою в 15% від вартості глядацького квитка при наявності" Картки киянина "-. Її потрібно просто пред'явити касиру оперети Звертатися в оперету, щоб придбати квитки зі знижкою, варто за два дні до вистави ", - розповіли в Київському театрі оперети. Крім знижок, саму карту можна також використовувати як банківську: при оплаті покупок на касах в магазинах, поповнюючи її через банкомат, а також використовувати для безконтактного проїзду в метрополітені при наявності на мапі системи PayPass ("Картку киянина" з такою системою можна оформити в банку ).

За словами першого заступника голови КМДА Ігоря Ніконова, у жовтні за допомогою картки можна буде оплатити комунальні послуги, а до кінця цього року навіть записатися до лікаря і отримати електронний рецепт. "Все це можна буде зробити через свій онлайн-кабінет на оновленому порталі "Карта киянина" (він запрацює вже у жовтні). В особистому кабінеті, крім оплати комунальних і медичних послуг, можна буде відстежити весь рух коштів по карті, а також ознайомитися зі усіма особистими знижками по "Карту киянина" Згодом така карта стане справжнім електронним документом жителя міста", - каже Ніконов.

Читайте також: Київський метрополітен заблокував студентські проїзні та «Картки киянина»

Рекомендуємо прочитати

​В Киеве становится все более популярной доставка диетического питания

В Киеве вопрос доставки диетического питания решает ServiceDiet....

Це може бути цікавим

В новый трудовой мир: Если роботы работают, они должны платить налоги

Общественная реакция на предложение Дельво была чрезвычайно негативной, хотя заметным исключением стала позиция Билла Гейтса, который его поддержал....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Киянам обіцяють покращену соціальну медицину. Як гарантувати ефективність проекту?

Міська владала називає програму інноваційної для соціальної медицини в Україні та з революційними нововведеннями....