Частину Голосіївського національного природного парку незабаром можуть вирубати

Активістам Національного екологічного центру України стало відомо про наміри представників ТОВ “АВЕСТА-БУД” знищити 2,6 гектарів лісу в урочищі Бичок, яке належить до Голосіївського НПП та охороняється відповідно до закону про природно-заповідний фонд.

Особи, що мають намір пустити ліс під сокиру, обґрунтовують своє право користування заповідною земельною ділянкою рішенням Київради, ухваленим у 2009 році із порушенням чинного законодавства. Заручились на свою користь “підприємці” ще й підтримкою Вищого господарського суду, що ухвалив відверто неправосудне рішення на користь лісорубів.

На сьогодні дерева в урочищі Бичок вже помічені лісорубними мітками. Парк може втратити унікальний лісовий масив, представлений, зокрема, й віковими дубами.

- Звертаємось до органів прокуратури та міської влади з вимогою вжити всіх необхідних заходів задля збереження заповідного лісу та покарання осіб, що свідомо вчинили дії, які можуть призвести до пошкодження об'єкту природно-заповідного фонду.

Звертаємось до представників ЗМІ з проханням взяти це питання на контроль та не дозволити забудовникам тишком-нишком вирубати ліс.

Звертаємось до місцевих жителів та водіїв, що користуються Столичним шосе, за перших ознак рубок лісу чи підготовки до цього (що може статись, найімовірніше, вночі) одразу викликати поліцію та, за можливості, чинити фізичний опір лісорубам, - говорять активісти.

Рекомендуємо прочитати

В России объявили всеобщий воинской сбор

Российские войска продолжают наращивать свою численность....

Це може бути цікавим

Суд відпустив Миколу Мартиненка на поруки

Суд відпустив Миколу Мартиненка на поруки народних депутатів та міністрів....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Росіянка отруїла маленьку дитину горілкою, щоб вона припинила плакати

В Іркутській області Росії 4-місячна дитина померла від алкогольного отруєння....