У Донецьку вийшла перша підпільна патріотична газета

У Донецьку вийшла перша підпільна патріотична газета

Українські патріоти в Донецьку випустили газету, в якій розповідають про те, що насправді відбувається на окупованих територіях.

Першим фото газети, які донеччани виявили у своїх поштових скриньках, опублікувало видання 62.ua.

Тут же в соцмережах послідували гнівні пости зі спростуваннями — фото були занадто дрібними, прочитати текст було неможливо, а назва, дизайн і верстка газети в публікації цілком відповідали сепаратистському виданню «Народної ради ДНР» «Мирний Донбас».

Тим часом, мімікрія під окупаційне ЗМІ виявилася маркетинговим ходом — люди, звиклі до одного змісту («русский мир-і-всі-всі-всі»), отримували протверезний душ у вигляді абсолютно проукраїнського контенту. До редакції «Свободного Донбасса» надійшли файли газети, де прочитати матеріали не складе труднощів.

На порядку денному — розслідування обстрілів Горлівки (так, «свої по своїх»), звернення губернатора Донецької області Павла Жебрівського, заклик до бойовиків здатися з поясненням умов амністії, лист російського військового про те, що РФ своїх таки кидає і т.д.

Залишається тільки уявити, наскільки ризикованим заходом стало для донеччан-підпільників цей захід — зверстати і надрукувати газету в друкарні (заявлений тираж — 100 000), а потім організувати її доставку по поштових скриньках.

Прохання звернути увагу на вихідні дані:
Офіційне видання Руху активного опору
Засновник газети: Фронт визволення Донбасу
Електронна пошта: turvanya@i.ua
Віддруковано в Центральній друкарні м. Донецька
Тираж 100 000.
Передрук і розповсюдження вітається
Бажаючі надати матеріальну допомогу виданню
можуть перерахувати гроші на WebMoney U234060412267загрузка...

Читайте також

Коментарі