Російські окупанти на Донбасі чекають на закінчення сесії Генеральної Асамблеї ООН, —...

Російські окупанти на Донбасі чекають на закінчення сесії Генеральної Асамблеї ООН, — експерт

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа», на тимчасово окупованій території Луганської області зафіксована активність підрозділів регулярних частин ЗС РФ, що не пов’язана з проведенням планової ротації.

Про це розповів керівник ГІ Права Справа Дмитро Снєгирьов.

 — Зокрема, така активність та скупчення техніки і живої сили окупантів спостерігається в Луганську на території трикотажної фабрики «Лутрі». На території фабрики розташовані склади з гуманітарною допомогою і відкрито цех по ремонту стрілецької зброї. Така ж активність зафіксована неподалік від м. Щастя, в районі с.Веселеньке, в безпосередній близькості до лінії зіткнення. Замість підрозділів т.зв. «Народної міліці ЛНР», там розміщені російські військовослужбовці, — розповів він.

У приватних розмовах з мешканцями Луганська російські військові заявляють, що вони чекають на закінчення сесії Генеральної Асамблеї ООН, яка зараз відбувається в Нью-Йорку (США).

В той же час, на Луганському заводі трубопроводної арматури «Маршал, що належить колишньому НД від Партії Регіонів Сергію Горохову — працює цех з відновлення важкої бронетехніки окупантів.

 — Нагадаю, за інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа», росіяни намагаються відновити виробництво вибухових речовин на хімічному казенному об’єднанні імені Петровського, що входить до державного концерну «Укроборонпром» (м. Петровське Луганської області), — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі