Нації народжуються й посилюються у війнах, через політику вони хворіють і вмирають,...

Нації народжуються й посилюються у війнах, через політику вони хворіють і вмирають, — експерт

В цьому переконаний Дмитро Корчинський.

 — Необхідно відкинути ілюзію, що систему можна переграти за її правилами. Наприклад, через вибори. Багато хто з нас все ще марить тридцятими роками ХХ ст. Але відтоді система значно вдосконалилася, — переконаний він.

В якості прикладів він наводить закордонний досвід.

«Брати мусульмани» в Єгипті досягли найбільшого політичного успіху. Невдовзі по тому, їх ув’язнювала і вбивала армія, підтримана бюрократичним інтернаціоналом.

«Золота зоря» у Греції отримала власну парламентську фракцію. Нині виявилося, що всі її виборчі зусилля були марні, не варто було відволікатися на таке пусте діло, як парламент, краще б зосередилися на розбудові нелегальних структур.

 — Ісламісти перемагають там, де переймаються шаріатом, а не виборчими списками, — каже Корчинський, —  Вірно вчиняють ті, хто здійснює блокаду Криму, замість того, щоб балотуватися до кримської облради.

Вірно вчиняють ті, хто валить президентів, замість балотуватися в президенти.

Ми, радикальні європейці, маємо зрозуміти, що завжди будемо в меншості, не достатній для взяття влади через вибори, навіть на місцевому рівні.

Окрім того, не варто забувати, що нині через вибори береться не влада, а посада — можливість стати добре змащеним коліщатком у бюрократичному механізмі.

Нації народжуються й посилюються у війнах. через політику вони хворіють і вмирають.загрузка...

Читайте також

Коментарі