Критики блокади Криму плодять міфи про його організаторів, — Чубаров

Критики блокади Криму плодять міфи про його організаторів, — Чубаров

Один з організаторів блокади окупованого Криму Рефат Чубаров розповів про необгрунтованість критиків з-боку опонентів.

 — Мені одному здається, що деякі з критиків акції Громадянська блокада Криму більше стурбовані вигадуванням міфів, ніж об’єктивним висвітленням події? Буквально з перших хвилин оприлюднення самої ідеї про її підтримку заявили багато організацій, у тому числі і Правий сектор. З усіма організаціями ми вступили в діалог … Нас всіх об’єднала єдина мета — деоккупація Криму, — відзначив ввін на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, «пані Анастасія Магазова, журналіст DW Дойче Велле, виділивши з числа організацій — учасників Громадянської блокади Криму лише одну організацію — Правий сектор, з причин знову ж тільки їй відомим, наполегливо нав’язує свою особисту точку зору, яка полягає в тому, що, мовляв, участь Правого сектора, забороненого в Росії, дискредитує саму акцію …».

 — Вибачте, але тоді і я, як один з організаторів, якщо виходити з логіки пані Магазовой, дискредитую акцію, оскільки і я заборонений окупантами на своїй Батьківщині, в Криму (!) І проти мене в Росії також заведено кримінальну справу «за дії , загрозливі територіальній цілісності Росії «… Зауважу також, що в акції Громадянська блокада Криму, поряд з кримськими татарами, беруть участь десятки українських організацій — «Автомайдан», «Самооборона Майдану», «Правий сектор», «Січ», «Хорт», територіальні загони самооборони Мелітополя, Миколаєва, Запоріжжя , активісти громадянського суспільства зі Львова, Києва, — зауважив він.

 — І останнє … Давайте оцінювати Правий сектор не виходячи з нав’язаних міфів, а з конкретних справ. Так вийшло, що до самої акції я особисто не був знайомий з багатьма з тих, хто в перший день акції стали плече в плече поряд з нами, кримськими татарами. Скажу відкрито: дай Всевишній, щоб всі були такими стійкими патріотами України, в тому числі і як ті члени Правого сектора, які стоять з нами на Чонгарі, Чаплинці та Каланчаку, — додав він.загрузка...

Читайте також