Критики блокади Криму плодять міфи про його організаторів, - Чубаров

Один з організаторів блокади окупованого Криму Рефат Чубаров розповів про необгрунтованість критиків з-боку опонентів.

 - Мені одному здається, що деякі з критиків акції Громадянська блокада Криму більше стурбовані вигадуванням міфів, ніж об'єктивним висвітленням події? Буквально з перших хвилин оприлюднення самої ідеї про її підтримку заявили багато організацій, у тому числі і Правий сектор. З усіма організаціями ми вступили в діалог ... Нас всіх об'єднала єдина мета - деоккупація Криму, - відзначив ввін на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, "пані Анастасія Магазова, журналіст DW Дойче Велле, виділивши з числа організацій - учасників Громадянської блокади Криму лише одну організацію - Правий сектор, з причин знову ж тільки їй відомим, наполегливо нав'язує свою особисту точку зору, яка полягає в тому, що, мовляв, участь Правого сектора, забороненого в Росії, дискредитує саму акцію ...".

 - Вибачте, але тоді і я, як один з організаторів, якщо виходити з логіки пані Магазовой, дискредитую акцію, оскільки і я заборонений окупантами на своїй Батьківщині, в Криму (!) І проти мене в Росії також заведено кримінальну справу "за дії , загрозливі територіальній цілісності Росії "... Зауважу також, що в акції Громадянська блокада Криму, поряд з кримськими татарами, беруть участь десятки українських організацій - "Автомайдан", "Самооборона Майдану", "Правий сектор", "Січ", "Хорт", територіальні загони самооборони Мелітополя, Миколаєва, Запоріжжя , активісти громадянського суспільства зі Львова, Києва, - зауважив він.

 - І останнє ... Давайте оцінювати Правий сектор не виходячи з нав'язаних міфів, а з конкретних справ. Так вийшло, що до самої акції я особисто не був знайомий з багатьма з тих, хто в перший день акції стали плече в плече поряд з нами, кримськими татарами. Скажу відкрито: дай Всевишній, щоб всі були такими стійкими патріотами України, в тому числі і як ті члени Правого сектора, які стоять з нами на Чонгарі, Чаплинці та Каланчаку, - додав він.

Рекомендуємо прочитати

У Києві рейдери атакували будівлю за 120 мільйонів

У Києві прокуратура не дозволила захопити майновий комплекс вартістю 120 мільйонів гривеньПро це повідомляє прес-центр прокуратури Києва....

Це може бути цікавим

Опубликован рейтинг комфортных для старости стран

Американские ученые представили рейтинг стран, где созданы наиболее благоприятные условия для жизни пожилых людей....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Американская компания вживит работникам чипы для передачи данных

Компания 32M (Three Square Market), поставщик вендинговых автоматов с закусками, объявила о возможности имплантации RFID-меток своим сотрудникам....