У Києві переселенцям відмовляють у пенсіях після листів з «ДНР»

У Києві переселенцям відмовляють у пенсіях після листів з «ДНР»

Переселенка пенсійного віку з Донецька дізналася у Пенсійному фонді, що їй з лютого не нараховується переоформлена українська пенсія, оскільки, як їй заявили у відомстві, вона переїхала в ДНР, повідомляє Сегодня.

«Бабусі сказали, що пенсію їй не виплачують з лютого, тому що вона вибула в ДНР, — розповіла внучка переселенки Олександра. — На запитання здивованої бабусі, звідки у фонді така інформація, їй показали лист — підтвердження з «ДНР» на фірмовому бланку «республіки» з печаткою та гербом з «Пенсійного фонду Калінінського району міста Донецька»! І таких листів було декілька, вони лежали в стосі «.

При цьому, як каже Олександра, з вуст працівників відділення прозвучало слово «запит».

«Я тільки не зрозуміла, хто кому робив запит, — говорить донеччанка. — Дивно думати, що Пенсійний фонд співпрацює з бойовиками».

Після того як онуки літній переселенки зажадали пояснень, начальник відділення запевнила, що сталася помилка і найближчим часом пенсія буде нарахована. Втім, жителі Донецька говорять про те, що це стало мало не звичайною практикою.

«Знаю кілька випадків, коли переселенцю припиняли платити українську пенсію — мовляв, прийшов запит з Донецька і заяву з проханням припинити виплату, бо переселенець отримуватиме пенсію в «ДНР». Дивно оперативно Пенсійний фонд реагує на запити з невизнаних республік! — Розповідає донецький пенсіонер Ілля Прудченко. — Є звичайно «особливо обдаровані», хто писав такі заяви, але більшість пенсіонерів отримують українську пенсію і відмовлятися від неї не збираються».загрузка...

Читайте також

Коментарі