На охоронців Ківалова в Одесі скоєно замах

На охоронців Ківалова в Одесі скоєно замах

Позафракційний народний депутат Сергій Ківалов повідомив УНН, що його охоронці потрапили до реанімації після нічної ДТП в Одесі. На них було скоєно замах. 

«Передвиборча боротьба в Одесі стає не лише брудною, а й небезпечною для життя. На мене пішов «накат» щойно я заявив про наміри балотуватися в мери Одеси. Не буду приховувати, я отримую весь час анонімні погрози та вимоги відмовитися від цієї ідеї. З одного боку — це, напевно добре: моєї конкуренції бояться. Але з іншого — це несе небезпеку для життя. І не тільки для мого», — розповів С.Ківалов.

За словами С.Ківалова, в ніч із суботи на неділю 27 вересня на двох офіцерів, які його охороняють, було скоєно замах.

«Відпрацювавши зміну, вони здали зброю і пізно вночі їхали додому. На практично порожній дорозі, на швидкості в них врізався автомобіль. Хлопці в реанімації. Водій машини, яка врізалася, з місця пригоди зник», — повідомив С.Ківалов.

«Ми маємо справу зі спробою залякати мене і вплинути на моє рішення щодо участі у виборах мера Одеси», — сказав С.Ківалов.

С.Ківалов також повідомив, що цей випадок не перший.

«Спочатку увірвалися в будівлю, де я тимчасово перебуваю з усією своєю родиною. Потім кинули гранату практично під саму будівлю. Це не рахуючи дрібних погроз по телефону, які я систематично останнім часом отримую. Думав, це божевільні дзвонять і не звертав уваги спочатку. Але потім був змушений писати заяви в міліцію. Тепер ось через офіцерів охорони вирішили натиснути на мене. І якщо раніше організатори цього «бєспрєдєла» розміщували жалюгідні статейки в інтернеті, то зараз вони перейшли межу: їхні дії просто небезпечні для життя «, — заявив С.Ківалов.загрузка...

Читайте також

Коментарі