Обурений Макаревич написав новий вірш про Росію

Відомий російський музикант Андрій Макаревич, який гостро критикує Росію за війну проти українського народу, опублікував у  Facebook  новий вірш. За його словами, вірш «навіяв Шлосберг».

24 вересня депутата псковських законодавчих зборів Льва Шлосберг, який у серпні минулого року оприлюднив інформацію про загиблих у Донбасі псковських десантників, позбавили повноважень. Таємне голосування з питання про позбавлення Шлосберг повноважень пройшло на 45-й сесії Псковських обласних зборів. За позбавлення депутата повноважень проголосував 41 депутат, проти - троє.

Вірш Макаревича мовою оригіналу: Хожу по краю Не выбираю Стезю другую. Меня спасая, Кричат — «Ондрюша, Вернись на сушу!» Спасибо, знаю. Простите, трушу Обилья флагов, вранья и быдла, Всего, за что мне бывает стыдно. Я сам не лучший И не ответчик И вот награда — Кричит газетчик: «Кто ваш попутчик? А мне не надо. Один, мол, в поле? Так я не воин! Не слышно вони — И я спокоен. Ни с кем не лаюсь. Ни в чём не каюсь. Хожу по краю-с. Гуляю-с.

Рекомендуємо прочитати

Генерал: Путін готує до масштабного конфлікту не тільки збройні сили, але й всю державу

Екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Романенко вважає, що навчання "Захід-2017" створять загрозу Білорусі і проблеми для України на півночі....

Це може бути цікавим

Досвід українських та міжнародних компаній, що працевлаштовують людей з інвалідністю

ромадська думка щодо допомоги особам з інвалідністю не перше десятиліття схиляється до того, що таким людям потрібне не тільки і не стільки повне утримання, а нато....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві розпочався фестиваль плавучих клумб

На воду спустили 12 "дизайнерських клумб"....