Обурений Макаревич написав новий вірш про Росію

Відомий російський музикант Андрій Макаревич, який гостро критикує Росію за війну проти українського народу, опублікував у  Facebook  новий вірш. За його словами, вірш «навіяв Шлосберг».

24 вересня депутата псковських законодавчих зборів Льва Шлосберг, який у серпні минулого року оприлюднив інформацію про загиблих у Донбасі псковських десантників, позбавили повноважень. Таємне голосування з питання про позбавлення Шлосберг повноважень пройшло на 45-й сесії Псковських обласних зборів. За позбавлення депутата повноважень проголосував 41 депутат, проти - троє.

Вірш Макаревича мовою оригіналу: Хожу по краю Не выбираю Стезю другую. Меня спасая, Кричат — «Ондрюша, Вернись на сушу!» Спасибо, знаю. Простите, трушу Обилья флагов, вранья и быдла, Всего, за что мне бывает стыдно. Я сам не лучший И не ответчик И вот награда — Кричит газетчик: «Кто ваш попутчик? А мне не надо. Один, мол, в поле? Так я не воин! Не слышно вони — И я спокоен. Ни с кем не лаюсь. Ни в чём не каюсь. Хожу по краю-с. Гуляю-с.

Рекомендуємо прочитати

Сім’я Порошенка відвідала прем’єру фільму «Гіркі Жнива»

-Вітаю з прем’єрою першого англомовного повнометражного фільму «Гіркі жнива» про одну з найбільших трагедій ХХ століття – Голодомор в Україні....

Це може бути цікавим

Хитрий план Путіна здувся

Черговий Хитрий План Путіна — цього разу з американськими виборами — здувся....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Нардепа Гончаренка викрали - ЗМІ

Народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко був викрадений невідомими....