Обурений Макаревич написав новий вірш про Росію

Відомий російський музикант Андрій Макаревич, який гостро критикує Росію за війну проти українського народу, опублікував у  Facebook  новий вірш. За його словами, вірш «навіяв Шлосберг».

24 вересня депутата псковських законодавчих зборів Льва Шлосберг, який у серпні минулого року оприлюднив інформацію про загиблих у Донбасі псковських десантників, позбавили повноважень. Таємне голосування з питання про позбавлення Шлосберг повноважень пройшло на 45-й сесії Псковських обласних зборів. За позбавлення депутата повноважень проголосував 41 депутат, проти - троє.

Вірш Макаревича мовою оригіналу: Хожу по краю Не выбираю Стезю другую. Меня спасая, Кричат — «Ондрюша, Вернись на сушу!» Спасибо, знаю. Простите, трушу Обилья флагов, вранья и быдла, Всего, за что мне бывает стыдно. Я сам не лучший И не ответчик И вот награда — Кричит газетчик: «Кто ваш попутчик? А мне не надо. Один, мол, в поле? Так я не воин! Не слышно вони — И я спокоен. Ни с кем не лаюсь. Ни в чём не каюсь. Хожу по краю-с. Гуляю-с.

Рекомендуємо прочитати

Харківську ОДА евакуюють через можливе замінування будівлі

Харківську обласну державну адміністрацію (ОДА) евакуюють через можливе замінування будівлі....

Це може бути цікавим

​Сергей Михалок про Летова, Мстителей и Любовь

От редактора Мы уже знакомили читателей с прошлогодним концертом «Вечірнє сонце»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Окружному адмінсуді Києва проходять обшуки

В Окружному адміністративному суді Києва проходять обшуки....