Бойовики «ДНР» продовжують викрадати «прихильників республіки», неугодних Захарченко, вважають у виданні Новости Донбасса.

В окупованому Донецьку викрали одну з прихильниць бойовиків, яка займалася волонтерською діяльністю. Про це повідомляє сепаратистський видання «ACHTUNG».

22 вересня 2015 19-ти річна Валентину Корнієнко схопили під власним будинком  людьми у камуфляжній формі. Невідомі залишили конверт з кулоном «волонтерші».

У редакції сепаратистського сайту впевнені, що викрадення Корнієнко пов’язано з відео, що підриває пріоритет глави незаконної угрупування «ДНР» Олександра Захарченко.

У відео йдеться про роботу «замначальника ГРУ «ДНР» Олександри Філіппової, дочки  секретарки Захарченко. На відео бойовик з позивним Чечен звинувачує Філіппову в забороні вивозити поранених бойовиків в РФ, перевищенні повноважень і присвоєнні грошей.

Також на сайті закликають допомогти у пошуках зниклої Корнієнко, при цьому обіцяючи винагороду в розмірі 375 000 рублів.

Нагадаємо, це не перший випадок викрадення бойовиками прихильників угруповання «ДНР». Раніше повідомлялося, що 7 вересня 2015 був викрадений «військкор ДНР» Десятниченко Сергій. Також був викрадений його автомобіль.загрузка...

Читайте також

Коментарі