"Зброя, авто і Саакашвілі": Коментарі Порошенка по першим трьом електорнним петиціям

Порошенко відповів на петиції про зброю, автомобілі і Саакашвілі. Президент України відповів на перші три електронні петиції, які вчасно набрали необхідну кількість голосів.

Про це повідомляє «Українська правда».

Перша петиція про «законодавче затвердження права громадян України на захист» обговорюватиметься на засіданні робочої групи Конституційної комісії з прав, свобод та обов’язків людини і громадянина «із залученням до цієї роботи автора електронної петиції, представників різних політичних сил, державних органів, інститутів громадянського суспільства, вчених-правознавців, експертів». Відзначимо, що автор петиції абсолютно задоволений рішенням Президента.

Водночас, глава держави нагадав, що ухвалення закону про зброю належить до компетенції Верховної Ради. Як відомо, раніше Порошенко висловлювався проти легалізації вільного володіння зброєю.

 У відповідь на прохання про «скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто» Порошенко нагадав, що з 30 вересня буде скасоване спеціальне мито на автомобілі, а з 1 січня планується скасування додаткового імпортного збору. Порошенко додав, що прийняття «збалансованого рішення» потребує його всебічного розгляду Кабміном і запропонував прем'єру Арсенію Яценюку опрацювати цю проблему та ухвалити необхідні рішення.

Відповідаючи на прохання призначити одеського губернатора Михайла Саакашвілі прем'єр-міністром, Президент навів цілу низку статей законів про те, у чиїх повноваженнях перебуває таке призначення.

Він нагадав, що спершу таку пропозицію йому має подати коаліція, а вже потім він може внести її на розгляд Верховної Ради. Також Порошенко нагадав, що у Кабміна Яценюка є імунітет до 11 грудня 2015 року, оскільки у цей день минулого року Рада затвердила його програму.

«Крім того, необхідною умовою започаткування вищенаведеної процедури призначення прем'єр-міністра України є особиста згода кандидата щодо призначення на цю посаду. Однак М.Саакашвілі з цього питання не висловлювався», – додав він.

При цьому президент пообіцяв приділити порушеній у петиції проблемі «посилену увагу» на найближчих засіданнях Національної ради реформ, а також проаналізувати ефективність роботи Ради та Кабміну у напрямку прискорення реформ. «За результатами буде прийнято відповідні рішення», – запевнив Порошенко.

Рекомендуємо прочитати

​Сміттєва криза в Львові: як львів'яни стали заручниками політичних ігор

Керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб розповів, як цю ситуацію використовують у політичних іграх та чому мер Львова Андрій Садовий несе персональну відпов....

Це може бути цікавим

OY Sound System і WAHOMO представлять у Києві нові програми

24 червня о 20:00 в Арт-дворику на Іллінській 16, OY Sound System / Wahomo представлять свої нові програми у стилі Dub, electronic, psychodelic-ethno-prog....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Китайские хакеры продают приложение, через которое можно подключаться к чужим вебкам

Всего за 28 долларов через китайские соцсети можно приобрести программу, которая даёт возможность сёрфить по тысячам камер наблюдения, подключённым к интернету, в ....