Партія Президента використовує у передвиборчій рекламі нову поліцію

Цього тижня в Приморському районі міста одесити помітили білборди партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, на яких була зображена дівчина у поліцейській формі.

Фотографії рекламних щитів виклали у мережу, повідомляє Громадське.

Однак сьогодні ці білборди почали міняти. Зокрема на вулиці Приморській зображення з поліцією вже заклеїли.

В той же час на вулиці Середньофонтанській такий білборд поки що є.

Анатолій Бойко, голова одеського осередку Комітету виборців України, прокоментував використання зображень поліцейських на білбордах політичної партії: “Це є в першу чергу певна маніпуляція, тому що зрозуміло, що юристи партії “Солідарність” можуть казати, що факт створення нової поліції, змін в країні може використовувати будь-хто, але саме з боку партії Президента це виглядає як не досить чесна гра”.

Бойко повідомив, що таких білбордів він бачив тільки два і з’явились вони нещодавно. «Сьогодні зранку вже була селекторна нарада з паном Аваковим і він особисто підняв це питання під час включення з Одеською областю і, наскільки мені відомо, зараз активно ці білборди знімаються і не будуть використовуватись”, — сказав він.

Зі свого боку голова Одеської територіальної організації партіі “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Олексій Гончаренко повідомив, що там (на білбордах — ред.) нема поліцейських, там вигадані обличчя”.

За словами Гончаренка, ідея в тому, щоб продемонструвати зміни, які відбуваються в країні. “Особисто я в цьому проблеми не побачив. Але це було не санкціоновано обласною організацією партії «БПП», і тому ми попросили це прибрати. Сьогодні до вечора їх на вулицях міста вже не має бути, бо давно вже є відповідне доручення, щоб вони були змінені на інші сюжети», — наголосив він.

Нагадаємо, що в статті 10 Закону України «Про Національну поліцію» зазначено наступне:

“2. Поліція у своїй діяльності є незалежною від рішень, заяв чи позицій політичних партій та громадських об’єднань.

3. В органах і підрозділах поліції заборонено використовувати будь-які предмети, на яких зображена символіка політичних партій, та провадити політичну діяльність.”

Рекомендуємо прочитати

В США самолет разрушил жилой дом, есть погибшие

По неизвестным причинам, частный самолет рухнул на жилой дом в Штате Вирджиния, вызвав пожар и уничтожив его....

Це може бути цікавим

6 причин, почему люди наносят татуировки

Каждый человек преследует свои цели при нанесении на тело татуировки....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Боевики на Донбассе призывают в "армию" рабочих и местных заключенных

Террористы из "Л/ДНР" решили доукомплектовать войска из пригодных к службе рабочих на заводах и зеков из местных тюрем....