Партія Президента використовує у передвиборчій рекламі нову поліцію

Цього тижня в Приморському районі міста одесити помітили білборди партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, на яких була зображена дівчина у поліцейській формі.

Фотографії рекламних щитів виклали у мережу, повідомляє Громадське.

Однак сьогодні ці білборди почали міняти. Зокрема на вулиці Приморській зображення з поліцією вже заклеїли.

В той же час на вулиці Середньофонтанській такий білборд поки що є.

Анатолій Бойко, голова одеського осередку Комітету виборців України, прокоментував використання зображень поліцейських на білбордах політичної партії: “Це є в першу чергу певна маніпуляція, тому що зрозуміло, що юристи партії “Солідарність” можуть казати, що факт створення нової поліції, змін в країні може використовувати будь-хто, але саме з боку партії Президента це виглядає як не досить чесна гра”.

Бойко повідомив, що таких білбордів він бачив тільки два і з’явились вони нещодавно. «Сьогодні зранку вже була селекторна нарада з паном Аваковим і він особисто підняв це питання під час включення з Одеською областю і, наскільки мені відомо, зараз активно ці білборди знімаються і не будуть використовуватись”, — сказав він.

Зі свого боку голова Одеської територіальної організації партіі “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Олексій Гончаренко повідомив, що там (на білбордах — ред.) нема поліцейських, там вигадані обличчя”.

За словами Гончаренка, ідея в тому, щоб продемонструвати зміни, які відбуваються в країні. “Особисто я в цьому проблеми не побачив. Але це було не санкціоновано обласною організацією партії «БПП», і тому ми попросили це прибрати. Сьогодні до вечора їх на вулицях міста вже не має бути, бо давно вже є відповідне доручення, щоб вони були змінені на інші сюжети», — наголосив він.

Нагадаємо, що в статті 10 Закону України «Про Національну поліцію» зазначено наступне:

“2. Поліція у своїй діяльності є незалежною від рішень, заяв чи позицій політичних партій та громадських об’єднань.

3. В органах і підрозділах поліції заборонено використовувати будь-які предмети, на яких зображена символіка політичних партій, та провадити політичну діяльність.”

Рекомендуємо прочитати

Саакашвілі розповів, що робитиме після позбавлення його громадянства

Український політик Міхеїл Саакашвілі у коментарі виданню "Новое время" розповів, що після позбавлення його громадянства нікуди не збирається їхати з Києва....

Це може бути цікавим

Україна більше не постачає електричну енергію на Донбас

Україна повністю припинила постачання електроенергії на непідконтрольні території у Донецькій та Луганській областях, написав на своїй сторінці голова "Укренерг....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Представлены новые рекомендации по лечению антибиотиками

Британские ученые предложили врачам не рекомендовать своим пациентам полное прохождение курса лечения антибиотиками....