Бойовик із «Оплоту» здався СБУ

Бойовик із «Оплоту» здався СБУ

Служба безпеки України продовжує реалізацію програми повернення на підконтрольну Україні територію громадян, які добровільно відмовилися від участі в бойових діях на боці т.зв. «ДНР/ЛНР».

Так 23 вересня повернувся черговий бойовик незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР», повідомляє прес-служба відомства.

З початку року він прибув у Донецьк та був зарахований «рядовим-стрілком » до терористичного угруповання «бригада Оплот». Він пройшов також курси підготовки під керівництвом російських офіцерів. За свідченням бойовика, разом з ним «навчалося» багато найманців з Росії.

Під час бойових дій «стрілок» виїжджав у район Докучаєвська, де чергував на постах терористів та здійснював візуальне спостереження за переміщенням українських військових підрозділів і техніки.

За його словами, бойовик розчарувався в «ідеалах ДНР» через алкоголізм та наркоманію серед найманців. Останньою краплею стало вбивство «командиром» підрозділу підлеглого.

У рамках програми він добровільно звернувся до органів МВС України з відповідною заявою про свою участь у незаконних збройних формуваннях «ДНР». Бойовик зізнався у вчинених злочинах та погодився надавати будь-яку допомогу слідству, що в подальшому може стати приводом для звільнення його від кримінальної відповідальності.загрузка...

Читайте також

Коментарі