27 вересня, в неділю відбудеться завершальний день Другого Київського урбан фесту.

Програма АРТ-ВРОЖАЙ триватиме з 11:00 до 21:00 у Сквері Небесної сотні. Це локація останнього дня фестивалю обрана не випадково: Сквер — один з найвідоміших міських проектів, саме у Сквері створено перший громадський город в центрі міста, саме у Сквері зіркою стріт-арту Алешандре Фарту ака Vhils створено монументальний барельєф Сергія Нігояна.

Робота в рамках заключного дня Другого Київського урбан фесту буде вестися по двом темам:
— громадські городи в сучасному місті

— мистецтво в громадських просторах

Саме ці дві теми є надзвичайно актуальними саме зараз, коли європейська мода на міські городи дійшла до України, і коли місто Київ активно заповнюється муралами.

У Сквері, як завжди, буде затишна атмосфера, пригощання, напої, зіркові лектори і вечірній кінопоказ стрічки Яма, переможця фестивалю Docudays UA (проект КіноСквер)

В рамках програми Арт-врожай відвідувачі зможуть придбати рослини та подарувати їх одному з міський проектів, які займаються створенням та розвітком громадських просторів.

Також діятиме унікальна акція «Віддам в хороші руки», коли кияни зможуть абсолютно безкоштовно отримати квіти.

Діти, які завітають на заключний день Другого Київського урбан фесту зможуть дослідити унікальний дитячий майданчик Скеру та на мольбертах зобразити ескізи муралів своєї мрії.

Програма 27.09

11:00 Анна Устенко, головний редактор міського інтернет-видання DreamKyiv
тама: «5 простих способів допомогти Києву стати містом мрії»

11:30 Ольга Гончар, асистентка мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру та менеджер з комунікацій Культурно-мистецької резиденції «Над Богом»
тема: «Культурно-мистецька резиденція «Над Богом» (м. Вінниця)»

12:00 Гео Лерос, куратор
тема: «Проект CityArt»

12:30 Остап’юк Василь Михайлович, головний садівнік Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України
тема: «Французький город»

13:00 Альона Федько, менеджер з корпоративних заходів та внутрішніх комунікацій компанії Сингента
тема: «Городи в центрі міста – практичні рекомендації та ідеї для втілення»

13:30 -14:00 перерва

14:00 Анна Сорокова, художниця, кураторка
тема: «Сошенко 33»

14:30 Марина Препотенська, кандидатка філософських наук, доцентка кафедри філософії НТУУ «КПІ», членкиня Союзу журналістів і Международної Ассоціації укр. письменників.
тема: «Місто як людина»

15:00 Павло Гудімов, музикант, гітарист, куратор українських і міжнародних мистецьких проектів, засновник культурного холдингу «Гудімов арт-проект» (у складі видавництво «Артбук», креативна група «Акцент», архітектурна майстерня «Я Дизайн», арт-центр «Я Галерея», музична група «Гудімов»)
тема: «Аматорські сади»

16:00 Євгенія Моляр, мистецтвознавиця, критик
тема: «Настінний розпис: 5 симптомів нездорового київського муралізму»

16:30 Дмитро Палієнко, засновник благодійного фонду Sky Art Foundation, Юлія Островська, кураторка фонду Sky Art Foundation, Саша Корбан, вуличний художник
тема: «Проекти благодійного фонду Sky Art Foundation»

17:00 Кайс Зося, викладачка кафедри філософії НТУУ «КПІ»
тема: «Що роблять графіті у місті?»
дискусія: « Історичний центр і сучасні настінні розписи»

18:00 Овчаренко Юлія, огранізаторка фестивалю аудіовізуального мистецтва та нових медiа в міському просторі «Конструкція»
тема: «Фестиваль аудіовізуального мистецтва та нових медіа в міському просторі «Конструкція» (м. Дніпропетровськ)»

18:30 Показ чеської стрічки режисера Їржі Стейскала «Яма». Фільм — переможець фестивалю Docudays UA 2015. Показ підтримав Чеський центр в Києві



загрузка...

Читайте також

Коментарі